Lista ocen Fiat Punto I (530) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 575 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TenCoNieKreciNosem
Hatchback 1.2 73KM 54kW
Wciaz nie wiem jak Wlosi to zrobili, ale zrobili. Wchodzi dowolna ilosc czegokolwiek, oczywiscie w granicach rozsadku. Niemniej wiozlem tym 4 metrowa bele wykladziny ... i wszystko bylo zamkniete i jeszcze sie zmiescil moj kolega mierzacy 190 cm.
~AUTOMAT_82
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Przy podróżowaniu bez pasażerów z tyłu jest bardzo dużo miejsca z przodu. Gdy jedzie się w 4 lub 5 osób trzeba się tym miejscem podzielić. Z tyłu wysokie osoby mogą mieć mało miejsca lecz jak na tą wielkość auta należy stwierdzić, że auto jest przestronne
~mazista - Paweł
Hatchback 1.2 59KM 43kW
Jak juz pisalem "plusy za przestronnosc dla kierowcy i przedniego pasazera. Nie wiem jak jedzie sie z tylu, ale mysle, ze dzieciakom powinno sie podobac. Kanapa tylnia ladnie wyprofilowana, choc 3 tegich gosci do tylu ciezko wsadzic :-) (Mowie o 5-tce)."
~Molesz; molesz@skrzynka.pl
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Większych problemów nie ma - jak odsunę przód na maxa, to jeszcze z tyłu się ktoś zmieści. Jechaliśmy full napakowani - skłąd konkretny i odczucia rewelacyjne. Tylne siedzenia są komfortowe nawet dla osób wysokich. ja mam 186 cm i wytrzymuję.
~mati1513@op.pl
Hatchback 1.2 73KM 54kW
Mimo pozorów bagażnik jest pojemny. Na tylnej kanapie bez problemu może podróżować pięć osób. Z przodu przestrzeń dla kierowcy jest wystarczająco duża. Pasażer siedzący z przodu też nie może narzekać na brak miejsca.
~qwertysun
Cabrio 1.2 i 60KM 44kW
Moje jest na cztery osoby i miejsca wystarczy wewnątrz kabiny.W bagażniku zmieszczą się może ze dwie duże torby podróżne.Mały otwór bagażnika.Tylne dwa fotele składane,więc w razie potrzeby coś większego też można przewieźć.
~Bryan
Hatchback 1.7 TD 70KM 51kW
Pozycja kierowcy jest bardzo dobra 500 km bez wysiłku (fotele skórzane z regulacją wysokości siedziska i podparcia lędźwiowego), ogólnie Fiat dba o te sprawy, znacznie lepiej niż u dużo droższej konkurencji z zachodu Europy czy Azji.
~Pozytyw
Hatchback 1.2 73KM 54kW
Biorąc pod uwagę wielkość auta, ciężko narzekać na brak przestrzeni. Nawet przy 5-ciu osobach można pokonać niewielkie odległości bez większych niedogodności. Bagażnik jak na tą klasę sporych rozmiarów i dość ustawny.
~MIK
Hatchback 1.2 59KM 43kW
To jest Punto I i widać, że każda kolejna generacja to postęp w tej dziedzinie. Jak na tę klasę to jednak daję 4.0 - bo porównywać trzeba nie do nowych modeli, a do tych wyprodukowanych w tym samym okresie co ten Punciak.

Usterki Fiat Punto I

Fiat Punto I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Sławomir Szczęsny
Hatchback 1.2 73KM 54kW
W tej klasie pojazdu jest naprawdę dobrze. Dużo miejsca z przodu i z tyłu. Auto życzliwe również dla osób wysokich. Może bagażnik mógłby być większy, ale nie za cenę wyglądu samochodu, który przypominałby np. brzydką Sienę.