Lista ocen Fiat Punto II Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW 1999-2010 (88) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 111 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~BartSam
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Poważnych usterek nie było w sumie. Jedynie co to wymiana wspomagania kierownicy i elementów układu kierowniczego na koszt Fiata bo była jakaś usterka fabryczna w partii pojazdów.
~drmartin
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
jeszcze nigdy się nie zepsół na drodze tak żeby nie szło pojechac do domu raz wymieniałem skrzynie biegów ale na starej szło jeździć tylko hałasowała, wymiana na gwarancji...
~jacekz151@wp.pl
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
po 130 tys - wymiana komputera, silnika wycieraczek, urwały się drzwi z przodu, lakierowanie klapy przedniej (2 razy) i tylnej - na "szczęście" wszystko na gwarancji
~Subik
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Mam problem z kupnem i wymianą miski olejowej, która niestety przerdzewiała. Mam wersję 1,2 16v i nie ma nigdzie miski olejowej co to za serwis Fiat jest do bani.
~dedek@poczta.onet.pl
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Uszczelnienie skrzyni biegów, błąd w zaprojektowaniu drzwi, tną one z przodu uszczelkę i ta wada wystepuje we wszystkich znanych mi Puntach II. Wymiana uszczelek 300zł co dwa lata.
~kFIATek
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Mam go już 3 lata i w zasadzie jest dobrze- mam już po raz drugi luzy wzdłużne na ukł. kierowniczym - to sprawa jakiejś tulejki gumowej, no i były te tarcze hamulc. w/w.
~zbigniew.los@op.pl
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
rozrząd i napinacz po 60 000 km raczej wymuszone, ale zaskoczenie przy pękniętym przewodzie hamulca , całkowity wyciek płynu hamulcowego
~marek_rz@poczta.gazeta.pl
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Akumulator wymieniony po 1 roku. Przy najwyższym biegu wywala bezpiecznik wentylatora, nie wiem jeszcze czym to pachnie. Klocki po 35tys.
~barys1@poczta.fm
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Złamane widełki IV biegu w skrzyni,awarie instalacji elektrycznej(silnik nagle gaśnie,można go powtórnie uruchomić po trzaśnięciu tylną klapą !!!)
Dziennik kosztów dla Fiat Punto II Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
6,6
7,8
~Alb
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
W moim przypadku takowych brak, a samochód już dawno 20 krotnie na siebie zarobił. A niech się coś zepsuje to chętnie naprawię
Fiat Punto II Hatchback