Lista ocen Fiat Punto II (833) - Całokształt

Na liście zabraknie 572 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wloch@op.pl
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Auto było na pewno warte swojej ceny. Bardzo niskie ceny części zamiennych. Silnik 60 KM w benzynie jest ewidentnie za słaby do wyprzedzania i podróży na trasie. W mieście natomiast cechuje go świetne niskie spalanie, nawet przy LPG. Generalnie gdybym nie potrzebował większego auta i chęć zmian mojej żony:) kupiłbym je ponownie. Ze względu na osiągi, kulturę pracy, łatwość prowadzenia idealne auto dla kobiet:)
~gregorkow@op.pl
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
posiadam Punto II 3,5 roku serwis ASO przejechałem nim 32000 km. jestem zadowolony mam nadzieje że jeszcze posłuży akumulator w zime raz odmówił posłuszeństwa może jeszcze tą wytrzyma tarcze hamulcowe wymiana 40000km jak zimny silnik to stuka jak desel, tłumik wraz z rurą wymiana tego lata przy instalacji LPG podobno szybciej się przepalają myśle że punto z 2003 roku jest już mniej awaryjne od wcześniejszych.
~beneficjent@o2.pl
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Żeby każdy kolejny samochód spisywał mi się tak jak Punto to niczego więcej nie potrzebuje. Tanie części, trwały. A najlepsze jest zawieszenie. przejechałem 120 tys km i jeszcze nie robiłem nic z zawieszeniem. Amortyzatory są od początku. Pół roku robiłem przegląd w stacji dniagnostycznej i nie przyczepili sie do zawieszenia. Jeżdzę uważnie, choć szybko, ale bardzo dbam o samochód, wieć może to jest recepta na znikomą usterkowość.
~zbyszek
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
tak tandetny produkt można kupić tylko raz póżniej ma się już wewnętrzny odruch aby go omijać,u mnie to wystąpiło-użytkuję pojazdy tej klasy wielu marek niestety z taką tandetą mam do czynienia po raz pierwszy mamy tu doczynienia z dwoma elementami ,kiepskimi rozwiązaniami technicznymi(te same usterki występują w większości pojazdów),jak również kiepskim wykonawstwem co dla użytkownika jest bardzo denerwujące i zniechęcające
~Kazek
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Czy wiecie, że nagłe zapieczenie układu hamulców zdarza się w tym aucie? Według prawa jest to zagrożeniem dla bezpieczeństwa kierowcy i innych użytkowników drogi, ale nie jest powodem do wymiany samochodu na nowy, gdyż zdarzyło się tylko raz. Ironią jest stwierdzenie powtórnego, nagłego zapieczenia hamulców, gdyż będzie ono wystarczającym powodem do wymiany samochodu, tylko czy kierowcy uda się drugi raz zachować życie????
~gjablons@pa233.katowice.sdi.tpnet.pl
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Uważam, że bardzo małe zużycie paliwa średnia z całego okresu kesploatacji 6,3 l. W zimie przy jeździe po mieści rzadko przekracz 7 l. Bardzo duża prędkość max. w moim egzemplażu 175 km/h - praktycznie koniec prędkościomierza (instrukcja 155km/h). Silnik nie jest wrażliwy na jakość paliwa tankuję zawsze najtańsze paliwo nigdy nie dzwoniły zawory (w fiacie SC często dzwoniły zawory). Beznadziejny oryginalny akumulator (włoski).
~gkk2@poczta.onet.pl
Van 1.9 JTD 85KM 63kW
Samochód godny polecenia ( jednak po roku uzytkowania zdecydował bym sie na 1.9JTD ) a wspomaganie elektryczne poprostu powala na nogi. Sporo miejsca w środku, duży bagażnik, dobra jakość materiałow użytych do wykończenia, deska rozdzielcza w dwóch kolorach, fajne przyciski, dużo rozmaitych schowków. Prowadzi sie dobrze żadnych zastrzeżeń, dobre hamulce, w zakrętach stabilny. Punto jest samochodem godnym uwagi.
~Keksiq
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Fajne przestronne miejskie autko. Chociaż z tym silnikem dorównuje dynamice Cinquecento z silnikem o pojemności butelki wódki. jeżeli szukasz auta W MIARĘ dynamicznego szukaj 1.2 16v. Niedrogi w utrzymaniu silnik o pancerności dorównującej do Mercedesa w123. Wspomaganie jest bardzo dobre, a z funkcją City jest jeszcze lepsze!. przy kupnie zwacajcie uwage na rdze i wycieki z silnika.
~Michał
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Użytkowalem przez rok jako auto służbowe. Jeździłem w zasadzie tylko po mieście, do czego auto nadaje się idealnie- zwinne, ekonomiczne, latwe do parkowania. Bazowy silniczek w zupełności wystarcza do jazdy miejskiej, w trasie brakuje mu pary, chociaż i tak nie jest najgorzej. Poza tym auto dosyc kiepsko trzyma się drogi, więc w trase nie polecam. Ale do miasta punto będzie bardzo trafnym wyborem!
~tweety
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
W miarę przyjemne, śliczne (werja z przed liftu oczywiście, najlepiej trzy drzwiowa) i tanie w użytkowaniu autko. Żwawy silniczek i przyzwoite zawieszenie. Przez 3 lata mojego brutalnego traktowania jeszcze się nie rozsypał :) Niestety jakoś wykonania jak to u Fiata - słabe spasowanie wszystkiego, każdy najdrobniejszy element trzeszczy i stuka, a wszystko co podłączone do prądu może paść w każdej chwili :)