Lista ocen Fiat Punto II (631) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 774 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mateusz
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Powoli się zaczynają z racji przebiegu i ilości kilometrów na gazie. Ale ostanie półtorej roku nie przyniosło poważniejszych usterek. Największą był zapieczony zawór na jednym cylindrze.
~anaah@poczta.onet.pl
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
W okresie 4 lat 2 razy wymieniałam sprzęgło. Nie było spalone tylko pęknięte. Wymieniałam bendix w rozruszniku, jakieś cięgno (serwis chciał ze mnie zedrzec za to ok 400 zł!) z poważnych rzeczy to chyba tyle.
~RS4
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Auta 2 razy było holowane. Pierwszy raz padł alternator (wymiana, koszt ok. 280pln). Drugim razem przeskoczył rozrząd. Pasek wyciągnął się jak guma w majtkach. Wymiana paska (10pln) i pompy wody (75pln).
~jp
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Pęknięty alternator, orginalny akumulator nie wytrzymuje dłużej niż 2 lata, linki do skrzyni biegów zacierają się, awaryjny mechanizm napędu wycieraczek,zawieszenie ale to wina polskich dróg.
~Valkirian
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
z tym jest gorzej raz mi na trasie siadły hamulce nie wiem dlaczego płyn hamulcowy wycwałował z zbiorniczka do środka auta kontrolka zaczeła z ręcznego zaczeła świecić na czerwono i koniec jazdy
~Hans
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Brak, chociaż pewnie 40 tys. z kawałkiem to za mało o np. 100 tys. Ale, jak wyżej, pozostaje tylko liczyć się z możliwością totalnego posypania się już niedługo. A może nie? Na razie brak podstaw do krytyki.
~markomiej
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Mechanizm wycieraczek 450zl ( w aso czy poza cena ta sama). Po zalozeniu gazu 1000km uszczelka pod glowica 450zl (aso). Po 7000km od zalozenia gazu komputer 1500zl !!!!!!!!!!! ( tylko aso)
~złot
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
37000 km awaria centralki wtrysku ok 1,5 tys pln, co prawda była na to nota serwisowa ale niepoważnie potraktowana przez serwis 44000km awaria elektrycznego wspomagania- naprawa ok 2,5 tys pln
~Jacek
Hatchback 1.3 16V Multijet 70KM 51kW
Chyba wadliwa konstrukcja tylnej belki, skoro po 12000km. trzeba było wyminić stukające tylne amortyzatory Całe szczęście, że w ramach gwarancji. Po wymianie zrobione 30kkm i (odpukać) wszystko jest OK
Dziennik kosztów dla Fiat Punto II
5,6
6,4
7,6
~Kristekk
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
u mnie popsuło się coś w tablicy rozdzielczej, że nia da się sterować światłami, ani przechodzić pomiędzy funkcjami komputera, podasz postoju ucieka prąd, NIKT nie potrafi tego naprawić