Lista ocen Fiat Punto II (631) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 774 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kamilek04051990@o2.pl
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Do tej pory wymieniliśmy tylko alternator, gdyż pracował przy zbyt dużej wilgotności, natomiast poprzedni właściciel dokonał wymiany rozrządu po około 95 tysiącach km.
~Tomek
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
wymiana całego rozrządu, uszczelki pod głowicą - 80000km naprawa głowicy (zerwany nowy pasek) - 81000km wymiana panewek, sworzni tłoków, sprzęgła - 100000km
~BartSam
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
Poważnych usterek nie było w sumie. Jedynie co to wymiana wspomagania kierownicy i elementów układu kierowniczego na koszt Fiata bo była jakaś usterka fabryczna w partii pojazdów.
~moriar
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Całkiem nieźle, ale czasem potrafi zaskoczyć w niespodziewanym momencie - tylko raz odmówił mi posłuszeństwa i nie odjechał z parkingu (nagła śmierć akumulatora).
~www.punciak.go.pl hubimar@interia.pl
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
wyciek z pod cewki (oring - wymieniony) o ile to poważne oczywiście, oraz wymiana jeszcze na gwarancji sprzęgła dlatego że się upierałem choć nie chcieli (skakanie przy ruszaniu)
~gal anonim
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Awaria komputera i skrzyni biegow - oba elementy wymienione. Kupa kasy w plecy !!!! Oprocz tego slabe zawieszenie. Szczegolnie tyl, zwlaszcza z LPG. Nigdy wiecej fiata!!!
~ROBERT motocenter2@wp.pl
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
PRZY 11000 TYŚ WYMIENIONO SPRZĘGŁO KPL NA GWARANCJI ,FALUJĄCE WOLNE OBROTY ,USTERKĘ USUNIETO ZA 5 RAZEM PO 1,5 ROKU NA GWARANCJI PRZY PRZEBIEGU 36 TYS BRAVO SERVIS....!!!!!!
~drmartin
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
jeszcze nigdy się nie zepsół na drodze tak żeby nie szło pojechac do domu raz wymieniałem skrzynie biegów ale na starej szło jeździć tylko hałasowała, wymiana na gwarancji...
~zbyszek
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
poza tylnym zawieszeniem,sterowaniem silnikiem,centralnym zamkiem,sterowaniem elektrycznym szyb,akumulatorem,zbiornikiem paliwa -prawie ze wszystkim były problemy

Usterki Fiat Punto II

Fiat Punto II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~jacekz151@wp.pl
Hatchback 1.2 i 16V 80KM 59kW
po 130 tys - wymiana komputera, silnika wycieraczek, urwały się drzwi z przodu, lakierowanie klapy przedniej (2 razy) i tylnej - na "szczęście" wszystko na gwarancji