Lista ocen Fiat Punto II (645) - Widoczność

Na liście zabraknie 760 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~albert
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
widocznosc strasznie ograniczaja slupki z przdodu zle to sie odbija przy dynamicznym wchodzeniu w zakrety po miescie trzeba sie sporo wychylic zeby cos widziec jak szybko pokonujemy zakret bo przez dluzszy czas widac slupek trzeba sie przyzwyczaic
~KrzysztofZTG
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Ogólnie dobra widoczność (siedzi się dość wysoko) mały minus za szerokie słupki tylnie, które ograniczają widoczność przy cofaniu, ale to jest problem prawie we wszystkich nowych samochodach, dzięki temu konstrukcja nadwozia jest sztywna i solidna.
~Olek oolo@poczta.onet.pl
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
Beznadziejna widoczość to auto jest niebezpieczne pod tym wzglądem. Szerokie tylne słupki doskonale stwarzają "martwe pola" niewidać nic co się za nimi kryje. Trzeba się nieźle powychylać żeby cokolwiek zobaczyć. To samo tyczy się przednich słupków.
~Jacek
Hatchback 1.3 16V Multijet 70KM 51kW
Chyba rację mają wszyscy, którzy twierdzą, że powinna być szybka w tylnym zbyt szerokim słupku. Cofanie bez użycia lusterek zewnętrznych jest pewnego rodzaju loterią. Fiat musi coś z tym zrobić. Konkludując widoczność do tyłu jest kiepska.
~Rafix
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Niestety inżynierowie Fiata nie postarali się przy projektowaniu przednich słupków. Skutecznie ograniczja widoczność szczególnie w ruchu miejskim. Tylne słupki też są zbyt szerokie ale akurat to jest normą w prawie wszystkich samochodach.
~elfisher
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Ze względu na to, że samochód jest mały, osoby nawet średniego wzrostu (~180 cm) muszą ustawić sobie fotel w takiej pozycji, że stojąc pierwszym przed skrzyżowaniem nie widać światła. Na plus dobra widoczność z tyłu.
~Krzycho_K
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Widoczność mogła by być lepsza. Reflektory sprzed liftingu trochę kiepsko oświetlają drogę i po około 10 latach można myśleć o ich regeneracji lub wymianie. Ja wymieniłem, różnica była znacząca. Lusterka mogły by być większe.
~enricco@wp.pl
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Widocnośc do tyłu całkiem niezła, ale z przodu trochę przeszkadzają słupki (szczególnie przy opuszczaniu wszelakich skrzyżowań). W lusterkach też niewiele widac, ale jako, że jest to małe autko miejskie - wybaczam ;)
~wacos
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Mam wersje SOUND, a wiec mam podnoszony fotel kierowcy. Korzystam z tego bardzo chętnie bo widoczność do przodu jest wtedy znacznie lepsza. Lusterka są dość wąskie, ale za to długie - da sie przyzwyczaić. Do tyłu może być.
~glosny
Hatchback 1.3 16V Multijet 70KM 51kW
Już to pisałem...do przodu i na boki bardzo dobrze, natomiast do tyłu bez lusterek zewnętrznych jest kiepsko. Tylne słupki zbyt szerokie, więc trzeba korzystać koniecznie z lusterek zewnętrznych jak ktoś nie potrafi, to ma problem.