Lista ocen Fiat Punto II Van 1.9 JTD 85KM 63kW 1999-2010 (17) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sha21@interia.pl
Van 1.9 JTD 85KM 63kW
drugi raz mam zwarcie w instalacji elektrycznej, nigdy nie stanął, zawsze zapala nawet zimą w mroźne dni, przy dużych mrozach, gdy stał dwa dni to na początku nie działało elektryczne wspomaganie, ale jak się zagrzał to było już ok, jak już pisałem wyżej dwa razy wymieniałem uszczelkę pod klawiaturą. Raz spalił się klakson, spawałem układ wydechowy, ale tylko mała dziurka pomiędzy tłumikami
~Tomaszek
Van 1.9 JTD 85KM 63kW
1. Linka utrzymywania drążka biegów w pozycji centralnej, wymieniona na gwarancji po 30000. 2. Słaby lakier, naprawia wkrótce na gwarancji. 3. Obudowa akumulatora śniedzieje, wymiana na gwarancji. 4. Pocenie sie silnika na wysokosci pokrywy zaworów oraz slady pocenia na turbinie (to drugie to podobno od chłodnicy turbiny)
~P.S. z nad morza
Van 1.9 JTD 85KM 63kW
czterokrotnie na przestrzeni 2,5 roku wymieniałem żarówki w przednich reflektorach. instalacja jest źle zaprojektowana i to nie tylko ze względu na brak odporności na obciążenia ale wyjątkowe utrudnienia dla użytkownika przy wymianie żarówki np. w prawym reflektorze
~janez
Van 1.9 JTD 85KM 63kW
Żarówki psujace się falami. Pół roku spokoju i pół roku co tydzień nowa. DO tego troche skrzypienia plastików, jakichś stuków dochodzących z zawieszenia. Raz dość gwałtownie i bez żadnych wcześniejszych sygnałów padł akumulator...
~Karool
Van 1.9 JTD 85KM 63kW
Juz na gewaraqncji kilka krotnie byl na gwarancji. Z drobiazgow to po 13 tys km uciekl mi plyn hlodniczy- efetownie to wygladalo jak sie za mna unosily kleby bilaego dymu
~mailoo
Van 1.9 JTD 85KM 63kW
Żarówki (2 razy przód i raz podświetlanie tablicy)… Trzeba się uzbroić w zapas i cierpliwość do wymiany szczególnie przedniej lewej.
~Grzegorz
Van 1.9 JTD 85KM 63kW
parujące przednie reflektory, silnik wycieraczek przecieka, co powoduje rdzewienie i szarpanie podczas pracy wycieraczek, skrzypienie drzwi
~zupner@wp.pl
Van 1.9 JTD 85KM 63kW
Czesci podstawowe drogie jak filtr powietrza 70zł klocki hamulcowe tylko w ASO 200zł przód.tył dowiem sie jak będę wymieniał.
~JANEK
Van 1.9 JTD 85KM 63kW
LEGENDARNE JUZ PRZEDNIE ZAROWKI!!!I TO NARAZIE ODPUKAC TYLE!
~Bogdan
Van 1.9 JTD 85KM 63kW
problem z kolumną kierowniczą jakiś luz może ktoś wie jak usunąć
Fiat Punto II Van