Lista ocen Fiat Punto (2989)

3,7
~Piotr
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Mi się nim jeździło dobrze. Przywiązałem się do tego samochodu. Zwykle jeździliśmy w dwie osoby i do tego celu wersja 3-dr była w zupełności wystarczająca. Zrobiliśmy nim kilka sporych tras po Polsce, zawiozło nas też do Frankfurtu n. Menem - nigdy nie martwiłem się czy dojadę, wiedziałem ,zę mogę na niego liczyć. Ogólnie, z perspektywy czasu, bo nie jeżdżę nim już prawie 3 lata, bardzo fajny samochód.
~ster_nick
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Przyzwoicie ,ale bez ekscesów.Elastyczność podobna do postawy banku w którym brałem kredyt. Nie jestem jednak załamany , bo wiedziałem co biorę ,a jak już potzebuję emocji to oglądam sobie Kubicę.Nie powiem nic nowego ,ale innych wątpiących upewnię--do 100km\h bardzo przyzwoicie,miłe chrumkanie, powyżej coś z gabinetu szalonego dentysty.Niektórzy to lubią. (Silnik)
3,6
~Mixa
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
Świadomy wybór, więc wszystko jest tak, jak być powinno. Ładne autko (zwłaszcza z przodu), na razie bezawaryjne (odpukać!), w miarę ekonomiczne, wygodne i bezpieczne. Dla spokojnego singla, który nie lubi się ścigać, wyrósł ze szpanowania pod dyskotekami, nie musi wozić zwariowanej rodzinki i tony zakupów z hipermarketu - to rozsądne rozwiązanie.
~582-32-41 GG
Hatchback 5d 1.4 8v 77KM 57kW
bardzo dobry samochod wykonany duzo lepiej niz inne samochody tego segmentu. siedzac w yarisie clio mamy wrazenie ze siedzimy w malym samochodzie cienkie drzwi waska deska rozdielcza w GP wrecz przeciwnie wydje nam sie ze auto jest wieksze niz jest w rzeczywistosci. aha no jeszcze jedno cudowny dzwiek zamykanych drzwi. nie jest to glosne JEB tylko takie zamykanie ciezkich grubych drzwi jak w mrecedesie itp no i glos silnika. slicznie mruczy.
4,1
~Wojtek, ie.wojtek@gmail.com
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Muszę przyznać, że nie miałem przekonania do Fiata i kupiłem go tylko do firmy w której szkoliłem kierowców. Mile mnie zaskoczyło to autko. Poddawane częstemu testowi wytrzymałości przez 5-6 kierowców DZIENNIE a raczej przyszłych kierowców spisywało się niezawodnie. Żadnych problemów ze sprzęgłem - tu byłem wręcz zdziwiony że tyle ono znosi, to samo ze skrzynią. Nie wiem czy to jakiś cud czy faktycznie tu solidność była dopracowana. Autko...
~mailoo
Van 1.9 JTD 85KM 63kW
Ogólnie auto uważam za dobre, pod warunkiem że użytkownik wie jak się z nim obchodzić…
~piter
Hatchback 1.8 i 16V 130KM 96kW
Ogólnie z auta jestem bardzo zadowolony- daje dużo frajdy z jazdy, ma kompletne wyposażenie i świetnie się prezentuje (15 calowe felgi z oponami o lekko obniżonym profilu), seryjne- delikatne ospojlerowanie (takie właśnie lubię najbardziej :) Trzeba jednak pamiętać że sporo części nie pasuje od zwykłego Punto, wiele z nich jest sporo droższych.
~spik
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Bardzo udany samochód Fiata. Ładny, pewnie jeżdżący i oszczędny. Sporadycznie pojawiają się duperele ale który dzisiejszy samochód jest idealny?
4,1
Fiat Punto I
Hatchback 1.2 73KM 54kW
Silnik od zawsze pracował dobrze, może nie jest to zwijacz asfaltu ale jak trzeba to i wyprzedzić się da. Oczywiście aby autko jeździło dynamicznie trzeba przekroczyć magiczne 3000 obrotów. Ocena dobra, jak na tą pojemność jest GIT :-) (Silnik)
3,5
~Mario
Hatchback 5d 1.3 16V Multijet 90KM 66kW
Mam mieszane uczucia... Z jednej strony świetny samochód (design, prowadzenie, silnik, pozycja za kierownicą, spalanie), z drugiej strony TOTALNA NIEDORóBKA i mnóstwo irytujących usterek. Radość zakupu i przyjemność z jazdy zepsuły usterki. Samochód na równe drogi i ciepłe kraje. Gdyby był produkowany w Polsce w Bielsku lub Tychach byłby poprostu niezawodny. Włoskie fabryki to wielka porażka - montaż i kontrola jakości poniżej krytyki....
Fiat Punto