Oceny Fiat Punto Punto Evo Hatchback 5d 1.4 16v MultiAir Start&Stop 105KM 77kW 2011

Fiat Punto Punto Evo Hatchback 5d  1.4 16v MultiAir Start&Stop 105KM 77kW 2011 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Fiat Punto Punto Evo Hatchback 5d 1.4 16v MultiAir Start&Stop 105KM 77kW 2011

3,8
~Punto evo
Hatchback 5d 1.4 16v MultiAir Start&Stop 105KM 77kW
Fajne auto i środek mega mi się podoba ale cały czas coś się psuje od 109 do 155 tys to porażka już w niego włożyłem 12 tys z modułem multiair w 4 lata i teraz zaś moduł po 2 latach i przejechaniu 35 tys moduł pozmianowego olej co 7 tys orginalny Selena
~Kukuła
Hatchback 5d 1.4 16v MultiAir Start&Stop 105KM 77kW
Pierwszy fabrycznie nowy samochód w rodzinie, kupiony przede wszystkim z rozsądku. Za te pieniądze ciężko byłoby znaleźć coś z takim wyposażeniem i silnikiem, za taką cenę. Mimo iż sama koncepcja ma już prawie dekadę to jednak Punto wciąż mogę uznać za auto ciekawe i cieszące oko. Ogromny plus za ładne i nieźle wykonane wnętrze. Mówiąc ogólnie, to dobre i sympatyczne auto dla osób, które nie mają zbyt wygórowanych ambicji i oczekiwań.
~Barti
Hatchback 5d 1.4 16v MultiAir Start&Stop 105KM 77kW
Niby 105 KM ale czasami dla mnie za mało. Generalnie bardzo kulturalna praca silnika oraz bardzo ekonomiczny - spalanie ok 6,2 l w cyklu mieszanym. Te 105 KM czuć dopiero powyżej 3500 obr/min. Wtedy jest radość z jazdy:) (Silnik)
Fiat Punto Punto Evo Hatchback 5d