Lista ocen Fiat Punto Punto Evo (32) - Widoczność

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kukuła
Hatchback 5d 1.4 16v MultiAir Start&Stop 105KM 77kW
Widoczność bardzo dobra, cieszy dobre przeszklenie kabiny. Ogromny plus za stylowe, duże i praktyczne lusterka boczne, które zapewniają znakomitą widoczność, nawet bez szczególnej ich regulacji. Jedyne zastrzeżenia, jakie mogę mieć to dość mocno pochylone słupki przednie, które mogą ograniczać widoczność np. na przejściu dla pieszych. Niestety jest to obecnie częsty problem w dzisiejszych samochodach, zwłaszcza miejskich.
~versishybrid
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Daje trójkę, ponieważ słupki A to jest jakaś sodoma i gomora. Fajnie wygląda to malutkie przeszklenie między drzwiami a szybą przednią, ale wiele razy miałem na zakrętach sytuację, że kompletnie nie widziałem samochodu jadącego z na przeciwka. Pozostała widoczność jest ok. Wielki plus za bardzo duże lusterka boczne.
~M
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
Widoczność do przody ograniczają grube, przednie słupki. Umieszczono w nich nie wiadomo po co trójkątne szybki, przez które kompletnie nic nie widać, a przez to rozwiązanie słupek u dołu jest 2-3 razy grubszy niż mógłby być. Trzeba przez to uważać bo łatwo nie zauważyć pieszego przy jezdni.
~hamish
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Wszystko widać dokładnie, na plus zaliczam naprawdę sporej wielkości lusterka boczne, które doskonale się sprawdzają. Czasem może przeszkadzać grubszy słupek boczny/przedni. Ale przyzwyczajam się do myśli, że chyba większość Fiatów tak ma - chodzi o urodę auta, nie o praktyczność.
~luk
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
Słupki A, to dramat, właszcza w czasie jazdy po łuku i dzięki wentylacji o czym niżej - kilka razy bym zgarnął, a to przechodnia, a to rowerzystę, ktorzy idealnie schowani byli za tym słupkiem. Gdyby nie to, mogłyby być ****.
~MAti
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
Jestem osobą wysoką, na początku widoczność przez przednią szybę była ciężka (kwestia przyzwyczajenie), zwłaszcza na światłach, jak stałem na początku. Teraz się przyzwyczaiłem i jest w porządku.
~Y...A
Hatchback 5d 1.4 Start&Stop 77KM 57kW
Do przodu bez zastrzeżeń, na boki również dobrze doświetlone wnętrze, z tyłu może za duże słupki tylne przez co bezpieczniej jest obejrzeć się za siebie, olbrzymie lusterka dla mnie super sprawa.
~Coolvi
Hatchback 5d 1.3 16v Multijet 75KM 55kW
Szyby są dosyć spore, aczkolwiek nie na tyle, żeby czuć się jak w samochodzie jak w akwarium. Słupki A są za duże przez co trzeba uważać, bo można nie zauważyć pieszych.
~Tomek
Hatchback 5d 1.3 16v Multijet 90KM 66kW
Widoczność jest w miarę okey, gdyby nie te śmieszne trójkątne szybki między drzwiami a przednią szybą, to rozwiązanie troszkę utrudnia, ale da się z tym żyć,
Dziennik kosztów dla Fiat Punto Punto Evo
8,1
~Maciek
Hatchback 5d 1.4 16v MultiAir 105KM 77kW
Ogromne lusterka - bardzo dobra widoczność! Lusterko wsteczne już troszkę gorzej - mała szyba na tylnej klapie odbija się na widoczności.