Lista ocen Fiat Regata Sedan (56)

4,1
~MOZ 40 :)
Sedan 1.6 Super 95KM 70kW
super bardzo mocny ,,najmocniejsza strona tego auta´´ po przebiegu 130tys chodzi jak pszczołka pracuje cicho i bez problemow nic sie nie psuje i nie moczy sie!!! rozpedza bez problemu te auto do 160km/h i po chwili 190km/h (i jesz cze czciał czułem ze magiczne 200 jest w zasiegu :) te auto daje wiele radosci z silnikiem 16 na 2 wałkach!! bomba (Silnik)
~robertmjr@mjrtelcomp.com
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Jestem bardzo zadowolony ze swojego samochodu dosyć mocny silnik wygodny tylko niestety mój model jest mało ekonomiczny mam prośbę jezeli ktoś ma książkę serwisową do regatki to chetnie bym się z nia zapoznał
~JanuSzMIX wujku@viper.pl
Sedan 1.6 82KM 60kW
jak na tamte lata i takie pieniadze to super maszyna , butama , duzo miejsca , i spooory bagaznik
~odys
Sedan 1.6 101KM 74kW
bardzo szybka , i niezawodna ,przebiek ok 230 tys sam przejechałem 60tys i z awari tylko pompa paliwa sie zepsuła ale nie ma sie co dziwic auto ma ponat 20 lat a pompe powinno sie wymieniac raz na jakis czas ;-) jestem pod wielkim szokiem silnika (v-max 180 bez problemu płynnie ,ale po chwili na osi 200km/h //licznik sprawny :-}// przyspiesza 0-100 około 9s a 10s ten silnik na 2 wałkach zaskakuje mnie moca i nie zawodnoscia naprawde udany... (Silnik)
~JESZCZ SIĘ ODEZWIE.CZEŚĆ.
Sedan 1.6 101KM 74kW
GDYBY TE AUTKO MIAŁO O DZIESIĘĆ LAT MIEJ TO NIE CHCĘ MIEC INNEGO .PEŁNY WYPAS.
3,5
~MICHAł
Sedan 1.6 Super 100KM 74kW
DUżA MOC , DUZY BAGAżNIK ( MIALEM GAZ W BUTLI Z TYLU ALE I TAK DUZY DLA MNIE ;D)
3,6
~sikfryd@wp.pl
Sedan 1.3 68KM 50kW
Regata jest autem które nie jest drogie w utrzymaniu, wszelkie części da rade znaleść, jest sporo odpowiedników (ritmo), wygodne duże auto, polecam tym bardziej że na dzień dzisiejszy można kupić regatę bardzo okazyjnie i w sumie dlatego nie chcę jej sprzedać bo bym dostał nędzne grosze!
~SPINACZ
Sedan 1.6 Super 95KM 70kW
idzie wyciągnąc co nieco z niego, maksymalna prędkość 205km/h (Silnik)
3,5
~Tomo mikołów
Sedan 1.9 D 65KM 48kW
jak dbasz to masz . Silnik bez zarzutu jak często wymieniasz olej ( co 8 tys.) i filtry to jestem zupełnie zadowolony (Silnik)
4,1
~Jędrek/Głogów
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
jeździłem nią 7 lat kopa to ona miała , nawet z przyczepką towarową z ładunkiem ok1t 120km/h żaden problem - wspominam z sentymentem z tąd to moje włączenie się do dyskusji i sentyment do włoskich aut bo obecnie mam BRAVE
Fiat Regata Sedan