Lista ocen Fiat Regata Sedan (56)

2,5
~lkk@konto.pl
Sedan 1.7 D 58KM 43kW
grzeje normalnie, w lecie zero przeciągów z przodu przy otwartych na max oknach (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
3,6
~kwasek
Sedan 1.3 68KM 50kW
Silnik jest dość zrywny, choc mój troche za duzo pali. (Silnik)
~D
Sedan 1.6 Super 95KM 70kW
3,7
~bkubik1@wp.pl
Sedan 1.5 79KM 58kW
Samochód dobry i elegancki, ładnie się prezentuje. Bardzo mało napraw. Wmontowana inst. gazowa dużym atut dla niego. Jestem ogólnie zadowolony. Tanio można kupić inne na części. Szkoda tylko że nie ma książki pt. „Sam naprawiam Fiata Regatę”
3,5
~baco@wa.onet.pl
Sedan 1.3 65KM 48kW
Czternaście lat eksploatacji, z silnikiem problemów żadnych - bez remontu, i nadal b. dobry. Sprzęgło po 140000, pompa hamulc. po 200000, tłumiki średnio co 5 lat, amortyzatory przód co 70000, tył co 100000. Błotniki przód wymieniane dwa razy. Malowany dwa razy
~Marek G.
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
ładnie "chodzi" jednak charakteryzuje ją przy zmianie metaliczne stuknięcia (Skrzynia biegów)
~grubyperez2
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
jest to regata weekend z katalizatorem ,jednopunktowym wtryskiem wspomaganiem,komputerema takze szybodachem,el .szybami. cen. zamkiem wiec jak na auto prawie 20 letnie to wyposazeniema naprawde godne uwagi silnik 1,6 90 KM S.i.e
4,1
~Larry2@buziaczek.pl
Sedan 1.7 D 60KM 44kW
ogólnie kultura pracy silnika jest OK tylko zimny silnik zachowuje się jak wibrator (Silnik)
3,6
~Dominika
Sedan 1.5 79KM 58kW
Auto czasem się psuj,ale ogólnie mam ogromny sentyment do tego samochodu;)
~gaga500@WP.PL
Sedan 1.3 68KM 50kW
mam do sprzedania fiat regata z silnikiem od fiata ritmo plus gaz oczywiscie kombi za bardzo male pieniadze do oddania w calosci jest w dalszym ciagu na chodzie polecam.
Fiat Regata Sedan