Oceny Fiat Regata Sedan

Fiat Regata Sedan - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Regata Sedan

~Roman
Sedan 1.6 Super 95KM 70kW
Jeździłem 7 lat i byłem zadowolony. Od razu odpusciłem sobie zaprawki i rdzewiejace od dołu drzwi, z założenia samochód miał być na parę lat, a potem złom. Dużo miejsca w środku i duży bagażnik. Ładna, klasyczna sylwetka. Przy codziennym użytkowaniu bardzo mało problemów - poza rozregulowanym gaźnikiem, który był często zapaskudzony resztkami "wydalanymi" z silnika. Po naprawie rozrusznika minęły problemy z odpalaniem- dorzuciłem też przewód...
~dzimi@friko4.onet.pl
Sedan 1.9 D 65KM 48kW
W ciągu 7 lat eksploatacji wiele było drobnych napraw tego samochodu, trudno jednak mieć pretensję, że po 200tys. km "wysiadło" łożysko w kole. Myślę, że każda zamieszczana tu opinia jest zawsze w pewnym stopniu subiektywna, obarczona sentymentem właściciela do swojego pojazdu. Wielu moim znajomym trudno uwieżyć, że przecież Fiat a tyle potrafi. NIGDY nie stałem w polu, NIGDY nie byłem holowany a sam holowałem nie raz "markowe" auta, NIGDY nie...
~grubyperez2
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
jest to regata weekend z katalizatorem ,jednopunktowym wtryskiem wspomaganiem,komputerema takze szybodachem,el .szybami. cen. zamkiem wiec jak na auto prawie 20 letnie to wyposazeniema naprawde godne uwagi silnik 1,6 90 KM S.i.e
3,6
~sikfryd@wp.pl
Sedan 1.3 68KM 50kW
Regata jest autem które nie jest drogie w utrzymaniu, wszelkie części da rade znaleść, jest sporo odpowiedników (ritmo), wygodne duże auto, polecam tym bardziej że na dzień dzisiejszy można kupić regatę bardzo okazyjnie i w sumie dlatego nie chcę jej sprzedać bo bym dostał nędzne grosze!
3,5
~marcin@igra.pl
Sedan 1.7 D 60KM 44kW
mogło być dużo lepiej gdyby poprzedni właściciel troszeczkę zadbał o niego szczególnie podwozie. ale i tak doprowadzam go do porządku prawdziwą limuzynkę z niego zrobię troszeczkę wycisze zadbam podreperuję i b edzie chodził jak ta lala
~robertmjr@mjrtelcomp.com
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Jestem bardzo zadowolony ze swojego samochodu dosyć mocny silnik wygodny tylko niestety mój model jest mało ekonomiczny mam prośbę jezeli ktoś ma książkę serwisową do regatki to chetnie bym się z nia zapoznał
~aroaro3@poczta.onet.pl
Sedan 1.9 D 65KM 48kW
Jak na wiek i cenę auto jest rewelacyjne. Gadżety takie jak we współczenych modelach, w tamtym czasie, chyba to był full wypas. Wiele ciekawych rozwiązań, a silnik rewelacyjny. pali mało, na niższych biegach ciągnę często bardzo ciężką przyczepkę i pali wtedy do 7 litrów. jedyny mankament to rdza, ale po tylu latach, nie ma cudów, rudy musi się przyczepić.
~Jędrek/Głogów
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
jeździłem nią 7 lat kopa to ona miała , nawet z przyczepką towarową z ładunkiem ok1t 120km/h żaden problem - wspominam z sentymentem z tąd to moje włączenie się do dyskusji i sentyment do włoskich aut bo obecnie mam BRAVE
3,7
~bkubik1@wp.pl
Sedan 1.5 79KM 58kW
Samochód dobry i elegancki, ładnie się prezentuje. Bardzo mało napraw. Wmontowana inst. gazowa dużym atut dla niego. Jestem ogólnie zadowolony. Tanio można kupić inne na części. Szkoda tylko że nie ma książki pt. „Sam naprawiam Fiata Regatę”
3,8
~zakha@interia.pl
Sedan 1.7 D 58KM 43kW
Jestem zadowolony z eksploatacji tej bryczki. Wszelkie usterki jestem w stanie sam naprawić bez konieczności podłączania "komputera", posiadacze nowych samochodów wiedzą o co chodzi. Bagażnik jeden z większych jakie widziałem w tej klasie samochodów.
Fiat Regata Sedan