Lista ocen Fiat Scudo I (14) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Buria
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
Nagrzewać nagrzewa się dość szybko. Na lato założę dodatkowy wentylator na włącznik z kabiny, by wspomóc chlodzenie silnika. Silnik xud9 jest dość wymagający co do chłodzenia. O chłodzenie trzeba dbać.
~Mario z Gliwic
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
W zimie marzniemy ,nawet zasłonięcie chłodnicy niewiele daje. Ale przy tej przestrzeni /9-cioosobowy busik / to normalne. Za to w lecie w Czarnogórze wzdychamy do klimatyzacji której nie mamy.
~Czytelnik
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
trochę za słabo wieje na nogi przy mrozach robi się zimno, na ostatnim rzędzie siedzeń można przewozić mrożonki na pewno temperatura im nie zaszkodzi
~chawier
Minivan 2.0 JTD 94KM 69kW
ogrzewanie daje rade nawet przy odkreconej grodzi wętylacja jest wystarczająca nawet w aucie bez klimy
~Luker
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
Jest i to wystarczy. Nie ma rewelacji, musi się nagrzać, żeby dmuchać. Na szczęście nie trwa to zbyt długo
~Karol Talaga
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
Zimą kiepsko, troche trzeba się pokręcic po drogach aby się nagrzał, zasłonieta chłodnica
~krupek75@klub.chip.pl
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
Ja tam zima miałem zawsze saune! z nogami też brak problemów a mam wersje Combinato 8 miejsc!
~piotr-muzyk
Minivan 2.0 TD 100KM 74kW
w zime,w furgonie bez szczelnej przegrody jest slabo,nie sprawdza sie ogrzewanie na nogi
~Mower
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
Wentylacja nie jest tragiczna, ale w lato nie za ciekawie (u mnie dziala tylko srodkowy nadmuch)
~ed
Minivan 2.0 TD 100KM 74kW
Ogrzewanie bez zarzutów aczkolwiek brak klimy dokucza latem.