Lista ocen Fiat Scudo I (30)

~Czytelnik
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
wady: silnik jest nieco za słaby z trudem ciągnie ten pojazd nieco za mały udźwig już przy 800-900kg można zrywać asfalt przy nierównościach zalet jest zbyt dużo żeby je tu wymieniać
3,8
~Karol Talaga
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
brak problemów, przyjemna praca silnika jak na starszego diesla, troche słaby przy wiekszej ładowności 800kg (Silnik)
~Michał
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
Pomimo wad autem fajnie się jeździ. Jest pakowne, wygodne i mało awaryjne.
~rafcio19@technologist.com
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
nie jest to wyscigowka, alw 90 KM wystarczy do sprawnego i w miare szybkiego przemieszczania sie (Silnik)
~rafcio19@technologist.com
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
niektore male benzynki beda mialy klopot z wyprzedzeniem mnie :-) (Silnik)
~Łukasz
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
przebieg 290000 chociaz nie dam glowy uciac ze nie cofany, a mimo to przez rok posiadania zadnego problemu cowiecej nie bierze kropli oleju, silnik jest czysciutki, paliwo jakie leje do niego to Bioester z Bliskiej, wszystko przepali (Silnik)
~Mower
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
Bardzo dobry silnik do tego auta :) Bardzo dobry moment obrotowy, szczegolnie fajnie sie jezdzi na 5 biegu. (Silnik)
~Grzegorz
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
Petarda jak na taki silnik i na taką wielkość. Przy pełnym obciążeniu (9 osób) 17o km/h. Niskie zużycie paliwa. Potrafiłem nim jechać 24 godziny do Anglii z przerwą tylko ok. 45 min w tunelu pod kanałem. Bez zarzutów. Mam już go 3 lata i na razie nie zamierzam sprzedawać. Maszynka super.
~witold
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
przy wyjazdach z laweta(troche za niskie 1300 kg)nigdy nie zawiodl srednie zuzycie paliwa z trasy z laweta w 1 strone na pusto 9.2lna 100km. (Bezawaryjność (drobiazgi))
2,4
~Kierowca zaopatrzenia firmy
Minivan 1.9 D 69KM 51kW
Dwukrotny remont silnika zakończony wypchnięceim wału korbowego przez bocną ścianę silnika (Silnik)