Lista ocen Fiat Scudo II (26) - Silnik

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gti autohandel
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
kolejna moja ocena na tym forum ,zajmowałem się handlem samochodzami więc porównianie mam duże ,marek i modeli ,większośc Polaków woli niemieckie autka i ma opinie że fiat to złom ,niestety od 2000 roku niemcy przestali tworzyc dobre bezawaryjne auta,co potwierdzają każde rankingi byle nie niemeickie ,natomast cała reszta poszła do przodu i tak mając do wyboru NOWEGO transportera ,vito i scudo po przejechaniu się wszystkimi 3 autkami wybór...
~gti autohandel
Furgon Wysoki Dach 2.0 MultiJet 120KM 88kW
moja opinia po 30000 km jest juz na forum teraz po skończonej gwarancji mam przejechane 75000 km i silnik chodzi bez zarzutu ,jedyne co padło to zawór egr ale okazało się że z winy naszego paliwa i teraz wiem ze koszt naprawy części uszkodzonych przez tandetną polska ropę jest nie adekwatny do oszczędzania i lania zwykłej ropy ,lepiej lać verve i mieć spokój z autem i teraz na trasie potrafi zamknąc sie z towarem przy jeździe do 150 km w 7,8...
~Sickboy
Furgon Długi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Silnik według mnie pracuje świetnie jak na tak ciężkie auto, po 25000km dolewałem litr oleju, zawsze jeździłem na benzynie i miałem opory do diesla, a tu miłe zaskoczenie czysta przyjemność przyśpieszania. Po załadowaniu coś koło tony zmienia się oblicze silnika niestety trochę koni brakuje.
~qbson
Kombi Długi 2.0 MultiJet Power 136KM 100kW
2 lata: 92 000 km (z 224tys na 316tys). Przeglądy, ewentualne naprawy robione na czas lub nawet na zapas. Silnik igła, spalanie 8L/100. Jeździ i nic się nie dzieje. Auto kupiłem pewne tj Salon PL z historią serwisu. Znajomi mają oblatane i po 400-500 tys i dalej ten silnik śmiga.
~kuba
Furgon 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Auto dostaje solidnie. Co prawda trasy glownie robi po autostradach ale zazwyczaj jezdzi z predkoscia 130-150 km/h. Niezle pali przy tych predkosciach...wychodzi srednio 8.3 litra/100km. Jednostka kompletnie, poki co, bezawaryjna, zadnych wyciekow...nie ma do czego sie przyczepic
~zeus1979@gmail.com
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Elastyczność silnika przy masie auta i mocy silnika naprawdę jest dobra, autko rozpędza się już dobrze od 1500rpm. Kultura pracy silnika na bardzo wysokim poziomie, niesamowicie oszczędne auto jak na jego gabaryty.
~avalon.vip@interia.pl
Kombi 1.6 MultiJet 90KM 66kW
Ten samochód klekocze jak traktor. Na wolnych obrotach coś w silniku rzęzi , stuka ... Wyprzedzanie tym samochodem to \"śmierć w oczach\". Wiecznie się psuje. To kompletne g ....o !!! NIEWYPAŁ !!!
~Wiktor
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Nie narzekam, wystarczająco mocy, wiozłem raz około 2 ton pod porządną górkę i nawet nie jęknął. Dobra elastyczność. Może denerwujące odrobinę, że przy ruszaniu na dwójce się dusi.
~użytkownik
Kombi 1.6 MultiJet 90KM 66kW
Silnik to tragedia. Głośny słaby i żarłoczny. Po 10 tys. wymiana całego rozrządu, po 40 tys następna wymiana. Co 10 tys km. trzeba dolać litr oleju do silnika
Dziennik kosztów dla Fiat Scudo II
8,6
~caller@wp.pl
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Silnik bardzo równo, elastycznie i miękko pracuje (oczywiście nowoczesny silnik diesla), sopkojnie i bezstresowo można wyprzedzać, żwawo i płynnie przyspiesza.