Lista ocen Fiat Scudo II (20) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gti autohandel
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
sama przyjemnośc prowadzenie tego autka ,jedzie się jak osobówką ,manewry przy czujnikach cofania to łatwizna ,zawieszenie miekkie i przyjemne tylko uzależnione od cisnienia w oponach i tak na pusto aby komfort jazdy był super to przód 2.6 tył 2.7 z załadunkiem gdzie autko prowadzi się naprawde rewelacyjnie i nie ma problemu jechac z 1,5 tony na pace 150 km/h cisnienie max podane na naklejce na drzwiach ,tak wiec czekają na częst wizyty na cpn...
~Sickboy
Furgon Długi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Układ jezdny bardzo przyjemny nie buja za zakrętach, po dociążeniu nic się nie zmienia, trochę buja przy bocznym wietrze trzeba kontrolować tor jazdy. Hamulce rewelacyjne, martwiły mnie opinie o częstym kończeniu się klocków, u mnie się to nie sprawdziło, serwis kazał wymienić po 35 tyś km ja ich olałem wymieniłem po 50tyś. patrząc po zużyciu klocków z 5tyś. bym jeszcze pojeździł.
~Paweł7291@wp.pl
Furgon 2.0 MultiJet 120KM 88kW
bardzo dobrze się trzyma drogi twarde zawieszenie super się jedzie po dobrej nawierzchni lecz po drodze z wybojami jest koszmar dobiegają odgłosy jakby zaraz miało się rozsypać cale zawieszenie troszkę za duży promień skrętu
~zeus1979@gmail.com
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Auto prowadzi się naprawdę bardzo dobrze, zakręty można pokonywać z dużymi prędkościami przy poczuciu pewności prowadzenia. Byłem bardzo bardzo pozytywnie zaskoczony gdy pierwszy raz śmigałem po zakrętach z większymi prędkościami.
~Rysiek
Kombi 2.0 MultiJet Power 136KM 100kW
coś stuka w zawieszeniu muszę jechać na service ale ogólnie to dobrze/ Po 30000 km (na gwarancjioczywiście) wymiana wahaczy przednich i stabilizatora. 45000km od ostatniej naprawy narazie spokój nic się nie dzieje
~gti autohandel
Furgon Wysoki Dach 2.0 MultiJet 120KM 88kW
zmieniono stabilizator na gwarancji ,padł wahacz przedni i tylni amortyzator ,jak na 3 lata to niewiele jak na busa.zwłąszcza ze po gwarancji części nie są drogie w stosunku do vito czy transportera
~kuba
Furgon 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Jak na auto dostawcze bardzo dobrze. Bezawaryjne ale auto eksploatowane jest w Wielkiej Brytani wiec na polskich drogach pewnie bylo by gorzej. Fajnie trzyma sie drogi, przewidywalne...
~caller@wp.pl
Kombi 2.0 MultiJet 120KM 88kW
Trzyma się pewnie drogi i dobrze pokonuje zakręty, trochę twarde zawieszenie jak się jedzie na pusto, ale po załadowaniu z 500kg jest super, nie czuje się nierówności drogi i uciążliwych garbów.
~elhem2op.pl
Kombi 2.0 MultiJet Power 136KM 100kW
pusty samochód trochę podskakuje na nierównościach, ale ogólnie jak twarda osobówka, nie przechyla się w zakretach. Na dobrej drodze (jak sie trafi) 180km/h i jest jeszcze zapas mocy. niesamowite :-)
~qbson
Kombi Długi 2.0 MultiJet Power 136KM 100kW
Duży VAN na 9 osób, więc nie oczekujemy prowadzenia jak po szynach. Ale jest ok! Jeśli jeździmy przepisowo, tak jak znaki pokazują to auto niczym nas nie zaskoczy.