Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d (1593)

~andrzej
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
jestem z tego samochodu bardzo zadowolony,nigdy nie zawiódł.Doskonale się sprawował w mojej rodzinie.Obecnie sprzedałem go ale tylko ze względu na to ,że obecnie potrzebny jest mi większy .Radziłbym wszystkim kupować samochód na miarę swoich potrzeb i możliwości,żeby pózniej nie narzekać na koszty ,wielkość,moc silnika itd.
~saimon500
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Gdyby mniej palił było by 5, ceny części są naprwdę niski (poza ASO) za około tysiąc złotych można zrobić kompletny remont podwozia ze wszystkim co można tam wymienić (amortyzatory z mocowaniami tuleje sprężyny) chyba tylko w Tico jest taniej, i nie mam tu na myśli części marki \"krzak\"
4,1
~anitako
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Bardzo dobre autko dla jednej/dwóch osób nie przekraczających 175 cm wzrostu. Szczególnie do jazdy miejskiej. Na pewno nie jest to auto rodzinne, więc uwagi o braku miejsca dla pasażera z tyłu i małym bagazniku uważam za nie na miejscu w takim modelu. W testach zderzeniowych wypada zle, ale za to przy swoich wymiarach można się nim zmieścić w "każdej dziurze" i próbować uniknąć zderzenia :)
2,3
~maczupikczu
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
powiem jeszcze raz: BEZNADZIEJNE AUTO. KATASTROFA. nie kupowac pod zadnym pozorem. no chyba ze jedyna rzecza jaka oczekujesz od auto jest absolutny brak jakichkolwiek pozytywnych wrazen z jazdy. astra F z 12 latami na karku 10x lepsza pod kazdym wzgledem! to nie zart.
3,8
~Piotrek
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Jak na ten orzebieg to rewelka ,jeszcze nie poszła uszczelka pod głowicą, oleju też nie zjada. Nie chce mie się już w niego inwestować - nie wymieniłem w nim nigdy zaworów a samochód nie miał jeszcze żadnych problemów z jazdą. Przy ok 250000 poszedł silnik krokowy , przy 280000 cemtralka wtrysku -ale to raczej wina gazu , powinienem pewnie wymienić sondy i czyjnik spalin , ale ze względu... (Silnik)
3,5
~jolciaa357@o2.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Jak dla poczatkujacych kierowców-super autko! Ładne, zwinne, wszędzie sie wciśnie w miescie, łatwo sie parkuje, na ręcznym tez mozna fajnie pobzikować ;D szczególnie w zimie hehe :D Jadąc w trase, tez mozna wygodnie sie usadowić i wciskac gaz gaz gaz :D 160km/H max ho ho :D dała rade 900tka. Nie pracuje, odkładam z kieszonkowych na rozne części, ubezp. itp...jakos mnie to strasznie nie pociągnie materialnie. Części są naprawde tanie jak na...
3,6
~Maciek
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Ogólnie fajne auto dla młodych i młodych małżeństw z jednym małym dzieckiem;) Jeżeli ktoś umie zrobić proste rzeczy przy aucie to plus dla niego i robi się bardzo tanie w eksploatacji. Większość części z CC pasuje do tego modelu:D Jeżeli chodzi o gaz to nawet nie czuję że na nim jeżdżę bo czy na tym czy na tym szaleństwa nie ma to tylko 39 koni:D Polecam
3,5
~grzesiekr@poczta.fm
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Generalnie autko ok - dla 1-2 osób do miasta wystarcza. Na trasę - hm zależy jak kto jeździ... wyprzedzanie tira czy ineego Jelcza z przyczepą - to poważna decyzja... ale da się zrobić. Silnik ok. "Afera" ze sprzęgłem sprawiła że moim następnym autem nie będzie Fiat...ALe w sumie jak komuś te stuki nie przeszkadzają to nawet bardzo ok.
2,3
~Tadeusz
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Muszę przyznać, że czuję się ofiarą. Spodziewałem się, że fiat (który powinien mieć doświadczenie w budowie maluchów) coś już na tym polu wypracował - a oni nadal nabijają w butelkę. Jeśli mimo wszystko ktoś chce toto kupić to polecam mocniejszy silnik i wykup gwarancji na kolejne lata bo inaczej zawał czeka i auto sięgnie ceną ogólną wraz z kosztami lepszych furek. I pomyśleć, że seicento to druga wersja (a takie z regóły są już...
Dziennik kosztów dla Fiat Seicento Hatchback 3d
6,8
8,1
3,6
~Andrzej
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
byłoby bardzo dobrze gdyby nie ta uszczelka pod głowicą i przewód hamulcowy, a tak 3
Fiat Seicento Hatchback 3d