Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d (1593)

3,2
~keppacco
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
w sumie to może być usterki można samemu tanio i szybko naprawić zdecydowanie nie polecam serwisów Fiata szczególnie w Tarnobrzegu to kompletni laicy
~edi_w@yahoo.com
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Jestem bardzo zadowolony i jakbym miał jeszcze raz kupować - to znowu bym go kupił (choć z mocniejszym silnikiem). Świetny do jazdy miejskiej i podmiejskiej - wszędzie zaparkuje i przejedzie. Wysokie zawieszenie gwarantuje odporność na wystające studzienki kanalizacyjne. Również w dalekie trasy można się nim bez obaw wybierać nawet 1000 km dziennie. Przy 40000 km warto przyjrzeć się układowi kierowniczemu i hamulcom, bo może trzeba coś wymienić.
3,3
~wojtusozga
Hatchback 3d 1.1 Fire 55KM 40kW
Samochodzik mały, nierzucający się w oczy, bez problemu zaparkuje się nim w mieście!
2,5
~Cinek
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Jedny dobra rzecz w tym aucie to że wszedzie sie nim zmieścisz,silnik 1.1 elastyczny tylko do miasta i fajnie sie jeździ tym autkiem po mieście ala gokard wśród wielkich aut..Blacha tego auta coś wspaniałego mówie poważnie mam sportninga z 2000r i ani grama rdzy,żadnych zaprawek!!!wymięka nie jedna BMW...
2,5
~foemka
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Ten samochod polecam tylko jezeli ktos chce 4 kola do jezdzenia i male spalanie. Jezeli to wam tylko potrzebne to ok. A jezeli nie to lepiej juz kupic rower :P
3,5
~MijaX
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Jak za tą cenę, na pierwsze auto może być. Nawet da się nim poszaleć ale można też jeździć spokojnie, chociaż noga leci w podłogę dobrze sięprowadzi nawet przy 150.
~prym
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Autko rawelacyjne do poruszania się w mieście i na krótkich trasach, łatwe w parkowaniu zwrotne. Natomiast dalsze trasy nie sa jego najmocniejsza strona za słaby silnik, niewygodne fotele.
~Krzysiek
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Na plus tego auta można zaliczyć ekonomikę a co do reszty to ............ typowy produkt fiata. Decydując się na zakup Fiata trzeba pogodzić się z wiecznie nawalającymi drobiazgami. Na razie tą sprawę załatwia serwis ale jak się gwarancja skończy to albo nie będę narzekał albo zamienię na produkt japoński/niemiecki.
~Dawid - syn :PP
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
No wiec: 0-80 bajka... potem tak do 120 to sie da ale żeby rozgonić do 170 to trzeba kawałka drogi! elastycznośc na 4 jest OK na 5 raczej średnia, ale da sie znieść. Kultura pracy na zimnym silniku jest straszna ale po zagrzaniu całkiem ładnie brzmi. (Silnik)
3,3
~Adam
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Auto super oszczędne. Mam zamontowana instalację gazowa tkz. drugiej generacji. Jeździ się jak za darmo. Komfort jazdy praktycznie żaden... jeździsz jak na komarku jest to nie watpliwie auto z najniższej klasy. zimą pizga na maksa, auta niemożna dogrzać w środku marzniesz. Ręczny nigdy nie działa tak jak powinien. Usterki? jakie usterki? Jeżeli ktoś umie sobie sam wymienić klocki hamulcowe i uszczelke pod pokrywą zaworów to koszt...
Fiat Seicento Hatchback 3d