Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d (780) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 812 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
przebieg przechylanie lamp50000km, amortyzatory 60000km i 100000km tył, linka ręcznego co 40000km, tłumik co 65000km, chłodnica przetarta przez osłone z dołu 125000km, wentylator chłodnicy zatarty 80000km, zawiszenie tył lewy 90000km i parę innych drobnych
~Krzysiek PRO
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
W sumie to wszystko chodzi jak w zegareczku. Oprócz zapieczonych rozpieraków hamulca ręcznego nic więcej się nei dzieje. Oczywiście nie liczę takich rzeczy jak plastiki, które lubią poklekotać. Jednak łatwo trzaski i stuki wyeliminowac.
~darek G
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Trochę się tego uzbierało: tuleje zawieszenia tylnego, łożyska (wszystkich kół), łańcuszek rozrządu, uszczelka rozrządu, uszczelka pokrywy zaworów, wentylator chłodnicy, zbiornik paliwa (przerdzewiał), uszczelniacze na półosiach. Chyba tyle!!
~Jacol z Poznania
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Trzeszczące przednie szyby ale nie ma co tego naprawiać, lepiej zostawić bo może być jeszcze gorzej. Poza tym nic się nie psuje z drobiazgów. Zresztą nie ma co się psuć bo to wersja young, która ma 0 wyposażenia.Wymiana amortyzatorów tylnej klapy po 35tyś.
~Pablos
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Bezawaryjny to on nie jest czasami wymaga drobnych napraw np. odklejające się okładziny hamulcowe, rozsypane łożysko alternatora, naprawa rozrusznika, uciekający płyn chłodzący itp jedynie na pochwałę zasłyguje silnik który oprucz wycieków oleju niezawodzi
~Wojtek C.
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Parę dupereli pewnie bym znalazł np. nieszczelność uszczelki pod pokrywą zaworów - raz wymieniłem i dalej "moknie", ale przecież TTTM, w moim przypadku nic mi nie skrzypi, ćwierka, stuka, puka i jakoś żadnego "świerszcza" w samochodzie nie mam
~Lexo
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Kiszka.3 razy wentylator na chłodznicy do wymiany, pompka spryskiwacza na złom, leje spod dekla zaworów-słabo bo słabo ale silnik cały czas jest wilgotny.Jakiś stuk i brzęczenie nie do sprecyzowania spod kokpitu, stukające fotele itd itp.
~Krzysiek
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Średnio co pół roku roku w serwisie, masa drobiazgów: od osłonki zamka w drzwiach, szczępiącej się tapicerki, pokrętło ogrzewania, regulacja drzwi, malowanie klapy, wymiana amortyzatora, wymiana napinacza paska rozrządu, łożyska w skrzyni biegów
~Listonosz
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Poszła linka hamulca ręcznego, teleskopy przednie, póżniej tylne, wymiana tylnych tarcz oraz wachacza, wymiana opon ( po 4 latach - miałem Pireli ), zacinająca się stacyjka - chyba klucze wytarte ( będę musiał wymienić. Na razie to wszystko.
~GRG
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
drobiazgi (zaworki mi stukały od momentu tzw polepszenia oleju na pół s. - cud że wstrzymałem się przed ich wymianą (popychaczy) i wlałem ten tzw "Włoski syf" który wyciszył je perfekcyjnie, znajoma wymieniła zaworki - ok 600-700 zł a ja olej ok 60 zł)
Fiat Seicento Hatchback 3d