Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW 1998-2003 (403) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 499 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Uther
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Jak na takie małe autko, prowadzi się świetnie. Chociaż powyżej 120km/h bardzo niestabilny. Do miasta idealny.
~ds
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Oj, cienizna. Zawieszenie twarde, a na zakrętach wychyla jak na karuzeli. Niepewnie na drodze sie trzyma, w trase - strach.
~Endymion
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Jak na mały miejski samochodzik nie jest źle, ale w trasie ma tendencję do przechylania się na zakrętach przy większych prędkościach.
~smuek
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
jeszcze nie wymieniłem żadnych końcówek tylko komplet amortyzatorów zaiksa było założone przy 110000 i do dzis dobrze się drogi trzyma
~Gabriel gabrielj_795942@vp.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Przejechałem 168000 km, po 90 tys wymieniłem wszystkie amortyzatory, żadnych luzów, ściągania, kierownica nie drży nawet przy 140 km/h
~Arcy
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Często pojawiające sie drgania kieronicy. Jesli opony nie sa do końca dopompowane, zakrecanie staje sie utrapieniem.
~Aglon
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
świetnie manewruje się nim w mieście, dobrze trzyma się drogi nawet w szybkich zakrętach. Sprawia wrażenie stabilności.
~badi
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
amortyzatorki nie wytrzymują naszych drogowych poligonów. zawieszenie mogło by być twardsze . autko zbytnio pochyla się w zakrętach.
~RAF
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Hmmmm. Na ostrzejszych zakrętach przy szybszej jeździe zawsze mam obawy co do jego stabilności... W zimie jazda jak po lodzie :(
~kazald
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
mogloby byś lepiej, ale to nie jest sportowy samchod, tylko miejski, nie stworzono go do trzymania sie asfaltu w zakrętach
Fiat Seicento Hatchback 3d