Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW 1998-2003 (403) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 499 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sham71@wp.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
po 35tys uszkodziło sie łożysko na przegubach-WYMIANKA!! 60tys przednie amortyzatory do wymiany, lewy amortyzator 0% skuteczności (podobno to normalka). Ciężko chodzi kierownica
~raschke@hoga.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Zimówki trzeba kupić (Stomilki -420zł 4szt.), wtedy się trzyma drogi - hamulce jeszcze O.K. Światła podnieś do góry i zmień przednie świeczki na żarówki o białym świetle
~Łukasz
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Umówmy sie. Auto na 13 calowych kołach nie nadaje się do jazdy wyczynowej. Ja nim nigdy nie przekroczyłem 100km/h i uważam że auto prowadzi się pewnie.
~Krzychu
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Wiadomo auto ma swoje lata i dość spory przebieg, ale jak to ma być auto do miasta mogłoby mieć nieco wygodniejsze zawieszenie ale źle nie jest.
~Falcor
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Jak na taki mały, dość wysoko zawieszony samochodzik, bez wodotrysków w postaci wahaczy, to Fiacik trzyma się drogi bardzo dobrze, choć trochę twardo.
~miron7
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Zupełnie dobrze. Mały samochód nawet wygodny przy spokojnej jeździe. Przy wyższych prędkościach wiadomo rzuca po drodze i trzeb być bardziej skupiony.
~Andrzej K
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
jak na klas auta przeciętnie gdyby zawieszenie było ciut bardziej sztywne nie przechylało się tak na zakrętach w sliskim zażuca tyłem trzeba uwarzać
~Janek
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Wymienione amortyzatory i wahacze - konsekwencja polskich dróg. Prowadzi się dobrze, ale jest raczej sztywny. Ważna sprawa - wyraźnie wyczuwalna podsterowność!
~dutch@wp.pl