Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW 1998-2003 (370) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 532 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Voldik
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Generalnie przy przebiegu 43 tys. km z większych usterek wymiecić mogę: zepsuta centralka wtrysku paliwa, spalony mostek prostowniczy (ładowanie akumlatora), spalony silniczek wentylatora chłodnicy, wycieki z chłodnicy, zepsuty zacisk hamulca przeniego (prawa strona), wymieniony tłumik końcowy (skorodował)
~Maciek
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Mam to auto od 2 lat. W tym czasie zepsuło sie chyba wszystko co tylko mogło - tragiczna jakość i niezawodność. Wymieniłem skrzynie biegów, 2 razy usczelke pod głowicą, rozrusznik, aparat zapłonowy, zawory( po 60 tys - to byc nie może ) a co gorsza po 40 tys pękł pasek rozrządu ( naprawa ponad 1000zł ).
~mlesky
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
jw do 80 kkm ok, potem wszystko, pompa wody, alternator, wtrysk, poduszki pod silnikiem [silnik wyladowal na drodze] hydraulika hamlcow, 2x wydech, wyciek spod glowicy i z poolosi, skrzynia biegow, podnosnik szyby, klamka, regulacja fotela - naprawde nie sposob wszystkiego sobie przypomniec - TRAGEDIA!!!
~Grzegorz
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Ze względu na poprzedniego właściciela który był partaczem i absolutnym matołem samochód okazał się być w stanie agonalnym. Silnik, zawieszenie, hamulce - remont kapitalny. I do tego wymiana progów. Co miało się zepsuć to się zepsuło. Teraz samochód nie robi większych niespodzianek.
~onager
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Słaby punkt to skrzynia biegów. Poza tym nie miałem jak na razie poważniejszych awarii. Kluczowe jest sprawdzanie stanów płynów, robienie regularnych przeglądów, reagowanie na ewentualne komunikaty na desce rozdzielczej, dziwne odgłosy i inne nietypowe zachowania.
~Asia
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Mój samochód był sumiennie serwisowany i robiłam uczciwe przeglądy. Jeżeli coś należało wymienić, to było to wymieniane. W efekcie, samochód się NIGDY nie zepsuł. W zimie zasłonić wlot powietrza tekturą, inaczej wywali olej przez bagnet do sprawdzania poziomu oleju.
~slaweks5
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Wycieraczka Tylnej Szyby - Nie działa... Wydatek 150zł ale jak ma się zepsuć znów to niech spoczywa w spokoju... Skrzynia biegów - ciężko wchodzące biegi, częsta potrzeba podwójnego wysprzęglania... Nieszczelność układu chłodniczego - ubywający płyn do chłodnicy...
~Maciek
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Sprzęgło jak już pisałem przy 100 tysiącach, układ wydechowy przy 130 tysiącach, wentylator który pociągnął za sobą uszczelkę pod głowicą i planowanie owej po 150 tysiącach.No i nieszczczęsne zawieszenie głownie gumy na wachaczach bo amortyzatory były wymieniane dopiero raz:D
~kazald
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
ten kto mowi że fiaty są awaryjne chyba nigdy nie jeździl fiatami... mój dziadek używa tej marki od ponad 30 lat, posiadał na własnośc 7 modeli i nigdy nie był przywożony do domu, jego fiat zawsze dojeżdzał o własnych siłach....zapatrując sie na dziadka tez jestem wierny tej marce
Dziennik kosztów dla Fiat Seicento Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
6,7
8,2
~darek71
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
wentylator po trzech sezonach do wymiany,amortyzatory -standard-specyfika polskich polnych dróg,łozysko sprzęgła po 40.000 zaczyna ,,gwizdać,,.za dużo tego w porównaniu z innymi limuzynami.Każdy Fiat jest inny ale usterki te same,różnica jest tylko w przebiegu.
Fiat Seicento Hatchback 3d