Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW 1998-2003 (372) - Widoczność

Na liście zabraknie 530 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~saimon500
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Czasem przy skręcaniu słupki zasłaniają pewne pole widzenia i trzeba wziąć na to poprawkę, parkowanie to przyjemność, wszędzie się wciśnie co w dzisiejszych czasach zaczyna być coraz bardziej pożądaną zaletą.
~w33
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Przez szyby widoczność dobra natomiast zewnetrzne lusterka to porażka:((( można uznać że ich nie ma!! zanim wykonałem jakiś manewr zmiany pasa oglądałem się za siebie:(( wewnętrzne lusterko ok.
~dar
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Tutaj dałbym raczej ze 0,2 mniej, ale cóż, ułamków nie ma, więc niech ma. Dużo szyb, ale martwa strefa jest - niestety. Walczyłem z tym dosyć długo zmieniając ustawienie lusterk bocznych, ale ni hu-hu.
~maderasq
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Z przodu bez zastrzeżeń, cienkie słupki przednie pozwalają dokładnie widzieć przestrzeń, niestety lusterka mimo iż stylowe bardzo małe i niepraktyczne, to samo dotyczy tylniej szyby
~Chronos
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Jestem dość wysoki i czasami mam problem z widocznością z przodu. Natomiast co do parkowania to ścięty tył znakomicie w tym pomaga. Generalnie nie jest tragicznie
~Rafaello1979
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Duża przednia szyba daje doskonałe pole widzenia. Widzenie boczne utrudniają często boczne słupki, ale to kwestia przyzwyczajenia i paru brzuszków za kierownicą dla zdrowia.
~prym
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Do przodu i na boki rewelka gorzej jesli chcemy popatrzec przez tylną szybkę zagłówki sporo zasłaniaja, ale przeważnie samochodem jeżdzi sie do przodu wiec da sie to jakos wytrzymać
~porywacz_zwlok
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
szyba prawie przy twarzy, więc widok we wszystkie strony jest doskonały. jedynie można się przyczepić do maleńkich i płaskich lusterek bocznych
~foemka
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Jest dobrze, szczegolnie z przodu widac maske i deska nie przeszkadza. Gorzej jest z tylu bo szyba ma taki dziwny ksztalt i jest jakby wklesla.

Usterki Fiat Seicento

Fiat Seicento – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Piti
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Bardzo dobrze. Pionowa tylna szyba bardzo pomaga w parkowaniu. Wyjątkiem są boczne lusterka - nie pamiętam samochodu który miałby podobne tak kiepskie.
Fiat Seicento Hatchback 3d