Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW 1998-2003 (372) - Widoczność

Na liście zabraknie 530 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~onager
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Widoczność na boki jest dobra. Tylne słupki są dosyć szerokie ale w gruncie rzeczy niezbyt grube więc do tyłu też jest nieźle, szczególnie że samochód jest krótki. Na wprost widać dobrze ale problem jest z jazdą w łuku. Przedni słupek znajduje się w takim miejscu, że w zakręcie na niezbyt szerokiej drodze trzeba zza niego wyglądać czy bezpiecznie miniemy się z samochodem z naprzeciwka bo go nie widać. Ogólnie mówiąc miałem już kilka sytuacji,...
~agamemnon
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Zalety: - dobra widoczność na boki - dobra widoczność w tył (za wyjątkiem zmroku - słabe światło cofania) - łatwe wyczucie gabarytów auta Wady: - przednie słupki o dziwo potrafią bardzo dużo zasłonić tak, że można niektórych rzeczy w ogóle nie zobaczyć (np. samochodu z naprzeciwka w zakręcie, pieszego) - lusterko wsteczne jest za nisko umieszczone i wyższym osobom zasłania bardzo znaczną część przedniej szyby - mocowanie wszystkich...
~sknera771
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Widoczność dobra, do przodu może średnio bo szyba mała, ale słupki dość wąskie wiec w zakrętach nie ma większego problemu. Widoczność do tyłu jest fantastyczna, martwy punkt bez problemu obserwujemy przez dos duze boczne szyby, a cofanie tak krótkim autkiem jest bardzo łatwe. Niestety lusterka zewnętrzne są strasznie malutkie, co może przerazić w pierwszym kontakcie z tym samochodem, później to kwestia przyzwyczajenia.
~Sebek
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
nie jestem zadowolony, przy parkowaniu przeszkadza wyciety dol tylnej szyby co nie pozwala widziec dokladnie obiektow na parkingu, szczegolnie przy precyzyjnym parkowaniu na cm. lusterka boczne proste jak w maluchu tylko z mniej praktycznym plaskim jajowatym ksztaltem co utrudnia zmiane pasa przy wiekszym ruchu i oczywiscie parkowanie bo nie widac calej wysokosci samochodu a przeciez to samochod miejski.
~Azrael
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Nie narzekam, tutaj niema nic do gadania, widoczność jest Dobra, i chyba nieda się jej ulepszyć, ja nienarzekam, polecam usunąć zagłówki z tylniej kanapy, ale właściwie tylna szyba i boczne tyle są niepotrzebne, radzę wymienić żarówki na Halogeny Bluray Niebieskie H8 lub H4 Zielone oraz postojowe na zielone albo niebieskie diody HdWR7L
~lewyy
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Przód tył lewo prawo bez zarzutów, natomiast zmiana pasa kończyłą się zaglądaniem przez ramie w boczne szyby tylne. Niestety blisko byłem nie raz wjechania w inne auto gdyż znajdowały się one długo w martwej strefie. Lusterka niestety najlepiej sobie skombinować albo z uno albo domontować dodatkowe znane z nauki jazd.
~Szymonbr
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
No tu to chyba najlepiej ze wszystkich aut jakimi jeździłem. Widoczność rewelacyjna gwarantowana przez cieniutkie słupki i duże powierzchni oszklone. Auto którym najłatwiej zaparkować tyłem. Widać dosłownie wszystko. Inna kwestia to jego gabaryty bo są miejsca na osiedlu gdzie jak ja wyjadę to stanąć tam może już tylko motor
~Puffy
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Widoczność dobra, gorzej z lusterkami. Jeśli przesiadam się z innego samochodu nie mogę się do nich przyzwyczaić. Są za małe i do tego jeszcze dziwnie pomniejszają, ale są ładne (te lakierowane) :-) Trochę przeszkadza tylny słupek, natomiast przedni jest mniejszy niż w typowych autach (czyt. większych).
~slaweks5
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Jak dla mnie widzę wszystko na około. Jak i przez przednią szybę, lusterka boczne, lusterko wsteczne i szybę tylną. Widoczność na około jest jak dla mnie dobra. Dlaczego nie doskonała? Ponieważ w skrajnych przypadkach słupki bardzo przeszkadzają w dojrzeniu innych kierowców.

Usterki Fiat Seicento

Fiat Seicento – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Peter
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Przód rewelacja - widać maskę i to co przed nią :D Widoczność z tyłu - celująco. Cóż tutaj więcej powiedzieć autko ma przecież "ścięty" tył i dzięki temu można spokojnie cofać odwracając się przez lewe ramię - jak dla mnie duży plus i zaleta tego małego samochodziku.
Fiat Seicento Hatchback 3d