Lista ocen Fiat Seicento (696) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 901 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Homek
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Jak dotad nic sie powaznego nie zepsulo. Wymienilem akumulator (po 5 latach), tlumik tylni i srodkowy (po 5 latach), pare zestawow wycieraczek. Zaczyna sie zuzywac sprzeglo, ale to akurat mnie nie dziwi, bo wiem ile osob uczylo sie na nim jezdzic.
~Marcin
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
- 75 tys-wymiana popychaczy, auto szczególnie w zimie paliło na 2 cylindry po rozgrzaniu jakieś 10 min.był ok! -75 tys-wymiana termostatu autko przestało mi grzać w zimie. -50 tys-awaria czujnika temp, bezpiecznik, spalony wentylator czyli reakcja łańuchowa
~kosa
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Silniczek jest gitara bezawaryjny. Standardowo co 35 000 km trzeba wymienić uszczelniacze półosi. Jest jeszcze problem ze stacyjką ale podobno to też standard u Fiata Seicento. Aha zapomniałem jeszcze o wentylatorze chłodnicy też lubi się spalić.
~jurand ze Spychowa
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
wymiana zbiornika paliwa, zatarty wentylator chłodnicy,kto wymyślił taki korek do oleju oczywiscie wypadł i się zgubił,zacierająca sie linka sprzęgła wymiana koncówki drązka,piszczace klocki hamulcowe i to orginalne fiata,przepalający się tłumik
~tomaszrad@o2.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
NIC poza jednym powaznego sie nie stalo ale zaczynam czuc, ze coraz gorzej jezdzi. Usterka (duza) to ciagle piszczenie kola przeniego (chyba prawe) i niewiadomo co to jest ale jest niezwykle upierdliwe. Po wymianie klockow ham i tarcz dalej to samo !
~doomin13@go2.pl
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
czasem zdarzaja sie wpadki fiata np. potrafi pasc skrzynia po 30 tys., przednia szyba moze peknac ale to zdarza sie i w drozszych (np.seat ibiza) na szczescie czesci sa w porownaniu z innymi markami tanie, sam silnik jest w porzo i nic sie nie dzieje
~dominik_r@poczta.onet.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
notoryczne problemy z hamulcami,ręczny w bębnie się zapieka, no piszczenie przednich kół spowodowane jest zapieczonymi tłoczkami.pył dostaje się do środka.Jest to dosyć często spotykana wada w tym modelu i jak dla mnie wada ta jest konstrukcyjna
~wojtusozga
Hatchback 3d 1.1 Fire 55KM 40kW
Nie było takiego momentu podczas eksploatowania, aby Seicento odmówiło jazdy nawet w srogich warunkach pogodowych (bez problemu mi odpalało przy -15'C). Przypatrzyć się trzeba pod kątem korozji auta! Potrafią rdzewieć już!
~KUBA
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
po 93000 myślę ze bardzo dobrze nigdy nie powiedział NIE POJADĘ. amory tył po 65 tys.termostat co 2 - 3 lata do wymiany. poza tym trzeba co raz zajrzeć w kilka miejsc rozebrać przesmarować odwdzięczy się na pewno nie zawodnością.
Dziennik kosztów dla Fiat Seicento
7,3
7,9
~Zbyszek
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Usterki przez 300kkm; uszczelka pod głowica, sprzęgło, łożyska przód,amortyzatory, wahacze, sprężyny, przekładnia kier, alternator, termostat oraz części eksploatacyjne. Układ elektryczny prawie niezawodny, poza alternatorem