Lista ocen Fiat Seicento (696) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 901 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Reltich
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Może to dziwne ale, mając 2 sejaki, pierwszy od nowości do 80 tys. i mój nowy używany, który teraz ma 60 tys. nie miały żadnych poważnych usterek. MOże wszystko jeszcze przed moim sejakiem, ale od 10 lat nie narzekam.
~Lancer1990
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Nigdy się nie zdarzyło bym musiał dzwonić po pomoc z powodu awarii autka. Jedyna dolegliwość to zawieszenie które w Fiatach z tych lat jeszcze nie były najlepszej jakości do naszych dróg. Taka dolegliwość tej marki.
~Paweł
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Z rzeczy dużych nie spotkała mnie jeszcze żadna przyjemność poza sprawami wynikającymi z eksploatacji (zużycia części). Najpoważniejsza to rozsypanie się sprężyn sprzęgła. Jednak po 110 000 km to nie zaskakuje.
~Stasz
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Awaria wentylatora chlodnicy (przyrdzewiał i się spalił przy próbie włączenia), awaria alternatora (zuzyte łozyska), rozkleiły się szczeki hamulcowe w tylnych bębnach, przerdzewiał bak, zwichrowały się obie tarcze hamulcowe.
~Zdegustowany
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Po pół roku auto zaatakowała korozja. Jest całe w pryszczach.Na całości. Gwarant twierdzi iż jest to moja wina, uzasadniając tezą iż parkowałem samochód koło spawarki lub koło robót drogowych gdzie piłowano krawężniki.
~maciek
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
do 80000 spoko, potem co chwile cos, w sumie tlumik 3x, wspomniane zawieszenie, chłodnica, wycieki oleju - uszczelka pod pokrywa zaworów, osłona przegubu, skrzynia biegów, regulacja wysokości świateł, hamulec ręczny
~Sebek
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
nie jest to drogi samochod i przy intensywnej jezdzie trzeba pod niego zagladac, pasek od alternatora wymienialem juz chyba kilka razy, pozatym amortyzatory i bak szybko gnije. Reszta to naturalnie zużywające się części.
~stypson
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Tłumik - 1500 (rozpadła się na 2 kawałki), grzały się przednie hamulce, problemy z gwintem w bloku pod jedną ze świec, cieknie tam olej, wymiana termostatu (25 000), zatarł się wentylator na chłodnicy, padł akumulator (40 000)
~Artur
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Wyciek pod uszczelką miski olejowej przy 80tys., bardzo słaba trwałość amortyzatorów (co 50tys trzeba wymieniać), wycieki pod gumami półosi, słabe tarcze hamulcowe ale przy tych cenach części i serwisu nie można narzekać

Usterki Fiat Seicento

Fiat Seicento – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~uzi@poczta.fm
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
w ciągu pierwszych 2 lat eksploatacji musiałem wymienić: 2 razy pasek od alternatora, akumulator, regulację świateł przednich 2 razy termostat, na razie więcej nie pamiętam. aha - lakier i blacha w tym wozie jest poniżej krytyki