Lista ocen Fiat Siena 1.2 8V 75KM 55kW 1997-2002 (25) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mr_MDJ
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
Darowanemu koniowi nie patrzy się w zęby. Auto było kupione z rabatami za złomowanie starego samochodu. Na fakturze widnieje kwota 23 tyś. Lecz za te 23 tyś oprócz ekstra poduszki powietrznej dla kierowcy i dywaników nie było nic. Wiem że auto jest warte około 7 tyś. Lecz nikt za tyle go nie kupi.
~wojtek1993osw
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
Wszyscy uważają Fiata za złom i najgorszą markę. Ja mam całkiem inne zdanie. Ta firma zajmuję się samochodami dla rodziny w niższej średniej klasie. Więc nie ma co, cena do jakości jest bardzo dobra, chociaż wiadomo mogło by być lepiej :)
~tsz026@o2.pl
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
Kupowałem auto z przebiegiem 76 tys i z 2000 roku za 9 tys. Wydawało mi się, że to dobra cena. Jak pokazała rzeczywistość przepłaciłem za naprawdę wyeksploatowane autko, ale jeśliby te dane były prawdziwe byłoby to jak najbardziej w porządku.
~KazJerzy
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
Dziś je sprzedaję i kupuję Sedici na złość Volzwagenowcom i oplowcom z mojej rodziny ciągle coś grzebiącym w swych niezawodnych niemiaszkach (chociaż w corsie brata więcej części Fiata niż w tym Fiacie co go kupuję)
~Phoenix505
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
Różne są ogłoszenia ja osobiście sądzę że na dzień dzisiejszy to auto w tym wariancie nie jest warte więcej niż 900 zł, niestety ludzie sprzedający próbują chociaż trochę odzyskać z utopionych pieniędzy.
~Tomek z Warszawy
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
Samochody generalnie na polskim rynku są za drogie. W czasie gdy ja kupowałem Sienę jej cena wynosiła ok. 30000zł. W tym czasie pojawił się Renault Thalia za ok. 35000zł ale o wiele lepiej wyposażony.
~JacoAutocentrum
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
Za tą cene co są w tej chwili na rynku styczen 2017, czyli ok 2-3 tys powyzej 3 to juz stan doskonaly, wiec za te pieniadze trudno cos lepszego znalesc.
~Darus tir.urzet@interia.pl
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
Stosunek jakości do ceny ceny bardzo dobry:). za te same pieniądze można mieć fiata sc, no ale tamten to wielkością nie grzeszy:P. Alternatywa to Lanos:)
~seba<>
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
kiedyś atrakcyjna cena przed laty, dziś za pare groszy można kupić i jeżdzić bo to całkiem fajne auto i wygodne, a części bez problemu dostępne
~samator
Sedan 1.2 8V 75KM 55kW
Przy kupnie zaskoczyła mnie dopłata do lakieru metalic. Uważam ,że była za wysoka w stosunku do jego jakości. Bardzo szybko się porysował