Lista ocen Fiat Siena 1.2 i 82KM 60kW 1997-2002 (115) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 139 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zibi1978
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Ogolnie ok,czasami wsteczny sie buntuje...Nie zalewajcie olejem mineralnym tylko syntetyk!!!!!!!!!!Wiem bo przerabialem i ten i ten.Po 125kkm rozsypala sie obudowa skrzyni,naszczescie dalo jeszcze rade polatac i smigam dalej,ale uwaga te skrzynie lubia sie rozsypywac po przebiegach >150kkm,z dostaniem uzywki nie ma problemu cena ok 600-800pln,ale mozna dostac taniej.
~BuLi
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Praktycznie pracuje bez zarzutów, po 5 latach tarcza sprzęgłowa troche wytarta (czasami lubie "energicznie" ruszyć albo przeciagnąć na biegu ). czasami lekkie zgrzyty przy włączaniu wstecznego. po podciągnieciu działa jak na razie bez zarzutu. Krotkie przelożenia skrzyni. trzeba szybko machać gałką:)
~Zient@l
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Mogła by byc lepsza troche za długi skok dzwigni zmiany biegow ale da sie przyzwyczaic , biegi wchodza bez problemowo bardzo elastyczna jak na ten samochod wystarczajaca .
~hyny
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Przełożenia sa dobrane "na moc", ze względu na mase samochodu i mały silnik. Powyżej 120km/godz silnik zaczyna wyć ze względu na wysokie obroty.
~Tomoz
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Precyzyjna, bez zgrzytów. Jedynka, dwojka ruszanie, trojka reszta od 40 czworka piatka od 70 super elastyczna kosztem glosnosci powyzej 100km/h
~toxic80
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
nie wiem czy ja mam pecha czy te typy tak maja, rozlecial sie mechanizm roznicowy przy przebiegu 12 tys, teraz tez juz dogorywa przy przebiegu 54 tys.
~Zachwycony Samochodem
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Po przejechaniu około 40000 pojawił się problem ze zmianą z wyższego biegu na drugi, ale poza tym OK. Po przeglądzie i naprawie, działa super.
~Tomek O.
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Sama skrzynia ok - jak dla mnie calkiem w porzadku zestopniowana. Zgrzytal wsteczny i ciezko wchodzila jedynka, ale okazalo sie ze to wina sprzegla.
~lukaos@poczta.fm
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Skrzynia dobra chociaz mogła by byc bardziej precyzyjna. przełożenia troche zadługie. Jedynka mogła by byc trochę dłuższa, a tak po zaty to spoko.
~focus
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Biegi dobrze zsynchronizowane, nic nie trzeszczy i nie szarpie. 4 bo są problemy z wrzuceniem "5" jeśli ktoś nie jest przyzwyczajony do skrzyni sieny.