Lista ocen Fiat Siena 1.6 i 87KM 64kW 1996-2001 (54) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 81 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jakos3wp.pl
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
odtające plastiki,uszczelka szyby tylnej na dole nie przyklejona i do końca nie wiadomo czy tak ma być,uszczelniacze półosi wymieniłem, kilka razy naprawiano linkę zamykania obiegu powietrza z zewnątrz,ustawiałem zbieżność,cały czas mam grzechotkę pod przyciskiem sygnału przy poduszce w kierownicy
~rvin
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
Jakieś skrzypienia, rozsypany tłumik, urwany guziczek blokujący zsuwanie się klamry pasów, linka pokrętła nawiewu która spadła uniemożliwiając regulację nawiewu na szyby, jakieś symboliczne wycieki ze skrzyni biegów po 14 mies. itp. itd.
~roberto, robertnet@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
Ogólnie może być, ale konsola wentylacji już była wymieniana, a teraz szwankuje druga, także alternator był do wymiany - wada ukryta fabryczna , aleni zwrócili. No i klocki za ponad 200 zł, a wystarczają tylko na 17-23 tys. km
~misiudvd@go2.pl
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
Ani razu nie zawiodłem się na tym samochodzie-trzeba dopilnować aby serwis był w 100% OK. np.żeby olej był taki jaki zaleca producent a nie serwis.
~targjan@box43.gnet.pl
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
na razie bez problemów / zaraz po odbiorze / zima / pękła przednia szyba - wymieniono na gwarancji, ponadto czasem w bagażniku jest woda nie wiem skąd
~czarodziej123@op.pl
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
uwaga na alternator-peka obudowa.zawieszenie jest na nasze drogi wytrzymałe. blacha nie nosi sladow korozji -dobrze zabezpieczona
~hardcube@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
Czasami jak jest mokro i zimno gasnie w najmniej oczekiwanym momencie, przy hamowaniu, nikt w serwisie nie umie tego naprawic
~cezgoc@bigfoot.com
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
przewody zapłonowe 80 tys., ogranicznik drzwi przednich 60 tys., pas kierowcy 20 tys. i 110 tys., łożyska kół przednich 60 tys.
~ryszarddudzik@kki.net.pl
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
5. jak na fiata -wiadomo zamki, łożyska kół przednich , przeciek ze wspomagania ; lecz poza servisem można tanio naprawić .
~rakowskipw@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
tak naprawdę nigdy mie jeszcze na 100 procent nie zawidła po czołowym z pasatem pojechałem do warsztatu - pasat nie