Ocena kierowcy - Fiat Stilo Hatchback

markez12, 12 lat temu
Silnik 1.9 16V JTD 140KM 103kW
Rok produkcji 2005
Fiat Stilo Hatchback 1.9 16V JTD 140KM 103kW 2003-2005 - Oceń swoje auto
Silnik : ten motor jest po prostu fenomenalny
dla mnie auto pierwsza klasa
silnik to po prostu poezja piękne brzmienie na wyższych obrotach gdy przekraczamy 3300 obr/min oraz bardzo elastyczny na każdym biegu oraz bardzo oszczędny jeżeli chcemy podróżować ekonomicznie dla mnie ten silnik ma brzmienie silnika benzynowego nic dziwnego w końcu jak wyczytałem fiat do tego dąży aby motory diesla miały bardzo zbliżoną charakterystykę pracy do benzynowego silnika trzymam kciuki oby tak dalej
nie mam kompletnie jakichkolwiek zastrzeżeń biegi wchodzą płynnie i nie trzeba się z nimi szarpać może to wynik tego że pierwszy właściciel nie szalał z drążkiem zmiany biegów ;)
mógłby być nieco lepszy taki np jaki ma teraz bravo tam jest on po prostu zrobiony świetnie ale ogólnie nie narzekam prowadzi się fajnie i można z dużą prędkością pokonywać bezpiecznie zakręty trzyma się jak przyklejony ;)
bardzo dobra widoczność, fajnie że została obniżona tylna półka w przeciwieństwie np do seata leona przez co parkując do tyłu w zasadzie nie potrzebujemy czujników parkowania
mam wszystko w tym aucie żeby wygodnie podróżować, wnętrze nie trzeszczy, wygodne i dobrze wyprofilowane fotele kubełkowe, klimatyzacja dwustrefowa, itd.....
bardzo fajnie że producent pomyślał o podgrzewaniu przedniej szyby przydaje się zimą :) dla mnie wszystko działa na 5 :)
mam autko trzy drzwiowe więc przestrzeni może nie jest za wiele z tyłu ale w 4 osoby można naprawdę komfortowo podróżować;
mogłoby być lepiej zwłaszcza jak się porusza z prędkościami przekraczającymi 150 km/h; a tak poza tym to ok;
ekonomiczność świetna naprawdę oszczędny motor pomimo 140 KM pod maską a zarazem i części są stosunkowo nie drogie chyba że inwestujemy w oryginalne to wtedy wiadome jest że za jakość musimy zapłacić trochę więcej pieniążków ;) ale nie są to jakieś ogromne koszty zwłaszcza jeżeli zmieniamy wszystko na czas to nie powinno nas nic kompletnie zaskoczyć
jak najbardziej wart swojej ceny

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 16V JTD 140KM 103kW [l/100km]

5,3