Oceny Fiat Stilo Hatchback 1.9 8V JTD Multijet 120KM 88kW 2005-2007

Fiat Stilo Hatchback 1.9 8V JTD Multijet 120KM 88kW 2005-2007 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Stilo Hatchback 1.9 8V JTD Multijet 120KM 88kW 2005-2007

~MichalMichal
Hatchback 1.9 8V JTD Multijet 120KM 88kW
Samochód zaskoczył mnie pod każdym względem. Szukając samochodu nie myślałem nigdy że kupię takiego fiata... Zrobiłem nim lekko ponad 15tyś. km i przez ten czas wydałem jedynie na drobiazgi. Nie pił praktycznie w ogóle oleju, brak wycieków i innych problemów a nie sądzę że ktoś przedtem grzebał przy silniku oprócz wymiany świec. Trzymał moc a jazda była pewna i można było czuć się bezpiecznie nawet przy wyższych prędkościach, chociaż...
~Jerzy
Hatchback 1.9 8V JTD Multijet 120KM 88kW
POSIADAM AUTO OD 3-LAT KUPIONE Z PRZEBIEGIEM 24,500KM OD I WŁASCIELA,STILO KUPIONE W SALONIE W OLSZTYNIE.NAPRAWDĘ DOBRE AUTKO POD WZGLĘDEM JAZDY SPALANIA ,ORAZ PRZYŚPIESZENIA,GOLFY ZOSTAJĄ W TYLE,BARDZO SZYBKIE PRZYŚPIESZENIE,WADA PRZEDNIE ZAWIESZENIE TRZEBA WYMIENIAĆ CAŁY PRZEDNI WAHACZ,BEZ WYMIENNYCH CZĘŚCI NOWY TRW 300ZŁNARAZIE ŻADNYCH PROBLEMÓW .WYMIENIŁEM KOMPLETNY Z POMPĄ WODY ZA 700ZŁ,PRZY PRZEBIEGU 70TYŚ -Z UWAGI NA 8-ROK EKSPLOATACJI...
~Stilomaniak
Hatchback 1.9 8V JTD Multijet 120KM 88kW
Bardzo dobry samochód, polecam wszystkim, którzy szukają samochodu ładnego, nietuzinkowego, dynamicznego, a jednocześnie oszczędnego. Bardzo efektowne czerwone podświetlenie zegarów uprzyjemnia jazdę w nocy.
~madamaxx
Hatchback 1.9 8V JTD Multijet 120KM 88kW
Jestem szczerze zaskoczony tym jak w ostatnich latach Fiat podnosi jakość swoich samochodów.Stilo można spokojnie polecić.Ja jestem szczerze zadowolony.I z pewnością jak kiedyś będe zmieniał samochód to będzie to następca Stilo.
~Heniek75
Hatchback 1.9 8V JTD Multijet 120KM 88kW
Auto bardzo sympatyczne. Ponadczasowa sylwetka 3D, niezłe wyposażenie, zadowalające spalanie oraz stosunkowo niskie ceny części.
~kamil
Hatchback 1.9 8V JTD Multijet 120KM 88kW
Jestem bardzo zadowolony, może w przyszłości moim kolejnym samochodem również okaże się fiat
4,1
~Mariusz
Hatchback 1.9 8V JTD Multijet 120KM 88kW
Super autko, niedrogie, komfortowe, wypasione i \"brzydkie\" (nie rzuca się w oczy), nikt nie zazdrości i nie kradnie.
~krzysztof
Hatchback 1.9 8V JTD Multijet 120KM 88kW
w okresie użytkowania 15000 km brak jakiejkolwiek naprawy łącznie z wymianą żarówek (Bezawaryjność (poważne usterki))
Fiat Stilo Hatchback