Ocena kierowcy - Fiat Stilo Hatchback

tomek tnxxx@wp.p, 16 lat temu
Silnik 1.9 JTD 115KM 85kW
Rok produkcji 2004
Fiat Stilo Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW 2001-2005 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy : HAMUCE PRAWIE JAK W BMW E90 REWELACJA ERGONOMIA WYGODA SIEDZENIA I TA WSPOMA -TRZEBA SIE PRZYZWYCZAIC REWELACJA
auto super ciekaw co bedzie dalej zeby tylko nie bylo slychac ze to fiat ze 100m jak np focus i zeby mniej palil jak np vw to ideal
WITAM ZEBY NIE BYLO NIEDOMOWIEN kazdy polak zna sie na pilce i na autach ale z tego co tu wycztakem to albo ktos chce sie pozbyc zajechanego zloma albo nie ma pojecia o konkufrencji ja mialem juz ok 25 aut i jezdzile kiedys w kjs i dielerzy miejscowi zawsze zapraszai mnie na jazdy testowe wiec jako takie porownanie mam wiec silnik rechocze jak zdychajaca ropucha kierocha trzesie jak w starym gofie a elastycznosci troche zdobyl jak zadalem mu chipa 139KM i 310NM nie wiem czym ktos wczesniej jezdzil?NO CHYBA ZE NIEKTORE MODE3LE FABRYCZNIE MAJA TAKIE OSIAGI HAHAHA moze wozem drabiniastym? sam jestem zalamany a nic nie mowie w domu bo zona mnie z chaty wy...doli jak dowie sie ze cos nie tak bo ja naciagnalem na to auto bo jest stylistycznie super i oczywiscie dla niej
skrzynia jak na razie prfawie ideal teraz po chipie to wydaje sie nawet niezle zestopniowana ale jednak na 2 powinno byc wyzej do zwyklej jazdy ale zona nie zauwazyla a ja jezdze agresywniej wiec ok
tu nie moge sie wypowiadac bo auto nabylem od jakiegos popapranego wlocha co zmienil zawieszenie na sportowe zolte amory inczerwoine sprezyny na moich nodcinkach jest za sztywne ale mieszkam w ciemnogrodzie czestochowa wiec sie nie wypowiadam a nic sie jeszcze nie zepsulo
do przodu nie mam zastrzezen zonie kaze do gory fotel i chyba jest ok do tyu fatalnie ale to przypomina auto sportowe wiec tak mam byc w lamborgini nic nie widac wiec jest niezle
0 zastrzezen komp w wycieraczkach epszy chyba niz w bmw w migaczu swoiatla jak w fiacie regulacja sily nawiewu powinna byc najwieksza nie wiem dlaczego tak zrobili chyba ze ktos ma climatronika to nie dotyczy
tu tragedia cieplo sie robi jak dojezdza zona do pracy tzn ponad 10km jaK jak ja jade po 9km kiedys mielem felicje to cieplo bylo po 4km to byl najszybciej rozgdrzewajacy sie sam
z przodu rewelka jak w s klasie z tyu nie jezdze wiec mnie n ie dotyczy ale wiem ze ciasno ze slyszenia
znow tragedia na zewnatrz jak umierajacy diese tragedia nie wiem chyba moj chodzi glosniej niz inne nie wiem dlaczedgo w serwisie tez nie wiedza w srodku jednak slychac ze jest glosno moze ktos dojdzie dlaczego auto ma 40000przebiegu i na hamowni wykazalo 0 zluzycia wiec nie wiem co jest po chipie nic sie nie zmienilo
no tu znow tragedia zona jezdzi do pracy na odcinku 12km i pai powyzej 8 n raczej 9 a raczej nie szleje to przed chipem teraz raczej nie mniej wiec nie wiem co ci udzie pisza ze im tak malo pali moze jezdza tylko z gorki na luzie? ale perpetum mobile nie istnieje wiec nie wiem po trasie przy 160/h na kompie pokazuje ponizej 8 ale ogolnie wychodzi ponad zeby wyjasnic to jak pisze ze 160 to nie zwalniam chyba ze musze to zaraz szybko doprowadzam do tej predkosci i wyjasniam ze jak ki8edys z koegom ktoremu pailo auto 7l to jak pojecha ze mbna to spailo mu 12 i okazao sie ze wiecej o 1l niz moje wiec jesli gamonie wypowiadaja na temat szybki8ej jazdy to zapraszam z ciekawosci bo moze ja mam cos nie tak z tym silnikiem
jak na ten wyglad i wielkosc i wyposazeenie to chyba super
na razie zrobiem 5tys km wiec nie zabieram gosu ale amorow z tyu nie ma ale nie wiadomo kto jezdzil i jak
jw

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 JTD 115KM 85kW [l/100km]