Oceny Fiat Stilo Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW 2003-2005

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Fiat Stilo Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW 2003-2005

~Jaro
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
wspaniałe auto rodzinne (tzw.PampersWagon), niedoceniane przez laików, bo jak włoskię to musi się psuć, BZDURA, ja twierdzę, że jak ktoś nie potrafi jeździć autem, to mercedesa z Tytanu popsuje w tydzień, z autem trzeba się obchodzić jak z kobietą i trzeba o nie dbać, wtedy się odpłaci długą pracą i niezawodnością, zresztą pokaż mi swój samochód, a powiem ci jakim jesteś człowiekiem, jakby kowboje dbali tak o swoje konie jak dzisiaj większość...
~don petro
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Po zakupie byłem mile zaskoczony, bardzo wygodnie i przyjemnie się prowadzi. Troszkę mały silnik, ale do spokojnej jazdy wystarczy. Cena też była przystępna, praktycznie nie do pobicia w tej klasie(oczywiście jeśli chodzi o używane, bo nowe podobno nieprzyzwoicie drogie były)
~Łukasz
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Dobre autko. Poki co malo nim przejechalem ale juz jedna usterka byla
~Nordic
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
fiat nie psuje się częściej niż ford czy opel ale części są dużo tańsze! I to powoduje że jak dla mnie choć niechętnie przyznaję fiat prowadzi!
~mmm
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Dobra propozycja dla 4 osobowej rodziny: wygodny, pakowny, tani w utrzymaniu. Jako samochód używany rewalcyjny stosunek ceny do wieku i stanu technicznego.
Fiat Stilo Kombi