Lista ocen Fiat Tempra (300)

~Lufa@sk8.pl
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Fiat jest naprawde super, silniczek pali na dotyk czy ciepły czy zimny, Naprawde niezawodny silnik jest super. (Silnik)
~o!
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Tempra to udany samochód, choć trochę kanciaty i już nie modny. Na długie trasy niezastąpiony, można po nim chodzić jak po minivanie, nie przerywając jazdy. Świetne fotele, dużo miejsca, wieeeeeelki bagażnik, wszystko na swoim miejscu. Parę usterek drobiazgów, ale za to to auto ma dusze.
3,8
~ajawo@o2.pl
Sedan 1.6 86KM 63kW
mam ten samochód już 9 lat przejechałem 255tys (teraz ma przebieg 285tys) mimo negatywnych opinii poleciłbym ten samochód dla wygody i pojemności. parametry techniczne sącałkiem przyzwoite jak miał 100tys przebiegu prędkość max -195km/h, mogłem ciągnąć przyczepę z ładunkiem 2,5t więc, niezawodność gdy trafi się na zadbany egzemplarz zupełnie w normie - bardzo tanie części. Tani lecz trudnosprzedawalny.
~Seba 2000cm
Sedan 2.0 i.e. 113KM 83kW
Silnik idealnie pracuje mam 8 zaworowca czasem na zimnym zgaśnie ale tylko raz i juz nie ma problemu z zapalaniem tez zadnego nawet w mrozy SUPER!!! (Silnik)
3,7
~peter
Sedan 1.6 i.e. 75KM 55kW
Za te pieniądze nie widzę lepszej alternatywy, duże, w miarę wygodne, ekonomiczne, do jazdy na co dzień
~m.popiel@posnet.com.pl ZAMIECH
Sedan 1.6 86KM 63kW
Ogólnie rzecz biorąc,jak się dba o samochód to jeździ bez zarzutów.Powymieniałem co zurzyte(szkoda,że prawie wszystko na raz)i dalej pomyka wyśmienicie.Wygodna,przestronna,cicha,dynamiczna.
3,7
~Nadek
Sedan 1.4 78KM 57kW
Silnik bardzo kulturalnie pracuje mimo swojego przebiegu. Jak na ta pojemnosc całkiem dobrze sobie radzi. (Silnik)
~tommi
Sedan 1.4 78KM 57kW
Powyzsze opisy sa prawdzie bo po co miabym klamac.A to swidczy samo za siebie!!!!!
3,2
~ysrzepin@cyf-kr.edu.pl
Sedan 1.4 78KM 57kW
Dla mnie plusem jest wygoda i zjadliwa dynamika (nawet przy 1.4). Minusy to rozne sypiace sie drobiazgi ktore moga spedzic sen z powiek
Dziennik kosztów dla Fiat Tempra
12,2
10,8
~Dobermannn
Sedan 1.6 i.e. 75KM 55kW
W kabinie na biegu jałowym stosunkowo cicho, niskie spalanie LPG (jak na warunki ruchu miejskiego panujące w Warszawie) (Silnik)