Lista ocen Fiat Tempra (300)

~tomolu@o2.pl
Sedan 1.6 86KM 63kW
Samochód skonstruowany pod koniec lat 80, ale cały czas zaskakuje mnie czymś nowym. Na szczęście pozytywnie. Kupiłem go z urzędu wojewódzkiego, więc był zadbany i wyposażony. Nie zamieniłbym go na inny!
2,6
~szakal
Sedan 1.6 i.e. 75KM 55kW
silnik jest wmiarę dobry, pomimo jednego mankamentu: pobiera olej przez co należy go kontrolować i często dolewać (Silnik)
~zuk21
Sedan 1.4 78KM 57kW
SILNIK OK, POZA WYCIEKAMI OLEJU. JA DODATKOWO SWOJEGO PRZEGRZAŁEM I TERAZ MAM KŁOPOTY (Silnik)
~Wielki Xiążę Warszawski
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
dobrze dobrane przełożenia, kiepska praca lewarka skrzyni (Skrzynia biegów)
~godik@mops.uci.agh.edu.pl
Sedan 2.0 i.e. 113KM 83kW
Auto naprawde warte swych pieniędzy, przez 5 lat eksploatacji nigdy nas nie zawiodło, ma dobre osiągi (10s do 100) 205 max, przy spkojnej jezdzie mało pali, moim zdaniem super, nigdy bym nie brał mozliwosci przesiadki np na poloneza. Polecam, szczególnie 2.0 - fura jak się patrzy.
~slawek@basser.pl
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Jak na cenę samochodu naprawdę świetnie. Polecam ten samochód naprawdę szczerze, sprzedałem go rok temu, jeździłem 8 lat po polsce i za granicą i nigdy mnie nie zawiódł!!! Faktem jest że brał dużo oleju ale przy moim stylu jazdy to normalne. P O L E C A M !!!!!
~Kamil
Sedan 1.6 86KM 63kW
Jestem zadowolony-koszty niewielkie, auto duze wygodne, bagażnik zmieści wszystko mimo butli, na autostradzie można i 160km/h. Jeśli znajdziecie zadbane i z przyzwoitym przebiegiem to polecam.
~Zbyszek Kłos klosz007@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Elastyczny i cichy, jak na swoją moc (75KM) całkiem nieźle sobie radzi z tym dużym samochodem. (Silnik)
~swinx__wawa
Sedan 1.6 i.e. 75KM 55kW
Brak czasem odrobiny mocy przy wyprzedzaniu> Poza tym bardzo miło mruczy,szczególnie podczas wyprzedzania (Silnik)
3,1
~jacek
Sedan 1.6 i.e. 78KM 57kW
Za takie pieniądze nie można wymagać cudów. Za 3 tyś zł mam duże, pojemne, w miarę szybkie i oszczędne auto z el.szybami, lusterkami, wspomaganiem, klimatyzacją...