Lista ocen Fiat Tempra (300)

3,6
~dniewiadomski1@op.pl
Sedan 1.8 i.e. 90KM 66kW
bardzo polubilem ten samochód,mam w nim wszystko czego trzeba,tylko do mojego silnika części trzeba na zamówienie sprowadzać.solidny fiacior.Z włoską instalacją ma fajny głos bardzo charakterystyczny
~Irek
Sedan 1.6 i.e. 78KM 57kW
Tempra z silnikiem 1600 nadaje sie bardziej do jazdy w górach niż po autostradach, powyżej 100km/h bardzo hałasuje, za to w górach jedzie bez żadnych oporów, może to wina przełożeń w skrzyni. Nie miałem z silnikiem nigdy problemów, nie bierze oleju, itp (Silnik)
~lukban
Sedan 1.6 86KM 63kW
dobry samochod za niewielka cene. reszta w poszcegolnych cdzialach opisana
~Przemek Z Tczewa
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Dam ocene dobra..jest to samochod jak na lata 1990 bardzo dobry technicznie i osiągowo..Zeby niesklamac do 100km/h ma w przypadku tego 1.9 TD silnika okolo 12,5 sek..a jechalem nim najszybciej narazie 165km/h na obwodnicy trójmiejskiej..ale mialem niecałe 3/4 pedałku gazu :D
~poul1987
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Silniczek jest super.Tipo 1,6 nie ma szans :) a co do 1,8 to nie ma co porównywać ten ma coś ponad 100KM :/. (Silnik)
~ml@konin.lm.pl
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Na koniec, nic dodac nic ujac, lubie ten samochod. A tak wogole jest organizowany I Oglonopolski Zlot Fiata Tipo/Tempra 1-3 maj SKORZECIN, ml@konin.lm.pl < daj znac jesli Cie interesuje zlot
3,8
~tempra19@yahoo.com
Sedan 1.9 TD 80KM 59kW
Fiat Tempra S.W. 1.9 tds 90KM r.92 217tys. KM z tego ja zrobilem 100tys przez 1 1/2 roku. Silnik to cacko, bezproblemowy. Skrzynia juz 150tys km wadliwa, 3 bieg nie dziala. Ladownosc 600KG!!! Idealny samochud dla rodziny. Wystarczajaco szybki 180km/h. Dobre przyspeszenie jak na diesla z 92 roku (12,2s), tani tuning silnika z 90km na 110km ok. 2300zl. Durzo malych usterek (duperelek).
2,9
~Olaf Folaron Czestochowa olaffolaron@yahoo.de
Kombi 2.0 i.e. 4x4 115KM 85kW
na dzien dzisejszy to niegra roli pomalu te auta wymieraja,ja mam moja 8 latek z niemiec sprowadzilem,zadbane auto w zadkich wersjach moze benda kiedys kolekcjonerskie ale trzeba o nie bardzo dbac w sczczegolnosci dlatego ze to wloskie delikatne makarony
3,3
~Paweł Tempra 1,6 cat LPG
Sedan 1.6 i.e. 78KM 57kW
Samochod ma humory.W moim akurat siada zawieszenie. Przez ponad rok jazdy kilka razy bylem z tym w warsztatach i teraz znow sie szykuje. Wiem ze innym silniki siadaja.
Dziennik kosztów dla Fiat Tempra
12,2
10,8
~Sławol - Swarzędz
Sedan 1.4 i.e. 70KM 51kW
Kawał dobrej fury za te pieniądze, jeśli ktoś ceni wygodę i konfort, a brakuje mu do droższego to polecam.