Oceny Fiat Tempra Sedan 1.6 i.e. 75KM 55kW 1992-1996

Fiat Tempra Sedan 1.6 i.e. 75KM 55kW 1992-1996 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Tempra Sedan 1.6 i.e. 75KM 55kW 1992-1996

~beasdazel
Sedan 1.6 i.e. 75KM 55kW
Tempra jest moim drugim samochodem. kupiłem go od handlarza. Poza tym ze staszny brudas to mnie oszukał mówią o niewielu usterkach. Miałem do wymiany sporo części (niezbędnych). Suma-sumarum polecam to auto do nauki jazdy ze względu na ekonomiczność i cenę
~mag
Sedan 1.6 i.e. 75KM 55kW
jak na auto z polowy lat 90 tych nie ma co marudzic , duzy wygodny , spory bag. malo bajerow , raczej niezawodny przez 8 lat nie potrzebowalem lawety :) i co wazne ocynkowany ;d 13 lat i nie ma rdzy ;)
3,7
~peter
Sedan 1.6 i.e. 75KM 55kW
Za te pieniądze nie widzę lepszej alternatywy, duże, w miarę wygodne, ekonomiczne, do jazdy na co dzień
3,8
~latino6985
Sedan 1.6 i.e. 75KM 55kW
Spalanie (lpg) na poziomie 8,6 (30%miasto 70% trasa). Duży i wygodny.
~mentecaptus
Sedan 1.6 i.e. 75KM 55kW
Całokształt na 4-kę ,mit Fiata to tylko mit.Zadbane auto odwdzięczy się przyjemną jazdą bez \"przygód\".
3,5
~cubixx
Sedan 1.6 i.e. 75KM 55kW
ogolnie powiem tak nie masz kasy na cos dobrego kup fiata tempre duzy tani w utrzymaniu nie zawodny ceny czesci sa naprwde smieszne
3,5
~piaskowydziadek@wp.pl
Sedan 1.6 i.e. 75KM 55kW
15 letni samochód nie jest cudem techniki,ale przy niewielkiej dbałości i bieżącym usuwaniu drobiazgów niezawodny.
~artur_rz
Sedan 1.6 i.e. 75KM 55kW
Jest to świetne, duże i tanie w utrzymaniu auto za śmiesznie małe pieniądze.
2,6
~szakal
Sedan 1.6 i.e. 75KM 55kW
silnik jest wmiarę dobry, pomimo jednego mankamentu: pobiera olej przez co należy go kontrolować i często dolewać (Silnik)
~Dobermannn
Sedan 1.6 i.e. 75KM 55kW
W kabinie na biegu jałowym stosunkowo cicho, niskie spalanie LPG (jak na warunki ruchu miejskiego panujące w Warszawie) (Silnik)
Fiat Tempra Sedan