Lista ocen Fiat Tempra Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW 1994-1996 (40) - Całokształt

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~arisek@wp.pl
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Auto kiedys było odjazdowe - wystarczy spojrzeć na "Ekstradycję", poza tym jeździ ich jeszcze sporo w biedniejszych urzędach. Jeździli temprami chłopcy z BOR-u, niestety złą sławą zapisały się egzemplarze -którymi zabili się swego czasu : poseł prof. Walerian Pańko, czy szef Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności - Grzegorz Kolosa. To takich kilka przykrych epizodów z życia modelu. Auto nie zawsze uprzykrza się właścicielom. Ja miałem w ciągu tych...
~miszko@konin.lm.pl
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Nie zmieniam zdania! Oceniam ten samochód bardzo dobrze, pomimo tego co nieraz o Fiatach mówią! Nawet mój tata który kupował ten samochód z salony (´94) narzekał na Fiata (chciał kupić albo Honde Concerto) , ale za namową mamy kupił Fiata (była/jest o wiele wiekszą). Teraz po latach nie narzeka i jest z niej zadowolony , tak jak ja... bo urzywam juz ten samochód dłuższy czas.
~agcezar@onet.pl
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Jeżdżę tym samochodem od 7 lat na gazie. Drobne usterki typu awarie swiateł są na porządku dziennym. Stosunkowo szybko zużywaja się klocki hamulcowe i tarcze. Wahacze przednie wymieniałem do tej pory dwa razy. Te dwa elementy są jedynymi poważniejszymi usterkami , które miałem do tej pory. Trochę mało wygodne fotele, dające znać o sobie przy dłuższej jeździe to też mankament.
~andrzej406@gazeta.pl
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Uważam że samochód który wytrzymuje 660000 jest dobrym samochodem jeśli ktoś dba o niego on mu się odwdżwięczy.Zalecam olej Lotos półsyntetyk.Po 10-ciu latach rdza dała znać o sobie i to bardzo, podłoga od strony pasażera praktycznie odpadła,błotnik tylny tak zardzewiał że nie było do czego doczepić zderzaka.
~PiotrS
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
auto bardzo straciło na wartości przez 6 lat i obecnie jest stosunkowo tanie(8-9 tys), po przeróbce na gaz (gaźnik) i po kontroli czy dany egzemplarz posiada układ napędu w dobrym stanie można go kupić bez wahania. Nadwozie nie rdzewieje(ocynk).Wahaczy i tak nie ma sensu wymieniac bo wybijają się po 1/2 roku.
~o!
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Tempra to udany samochód, choć trochę kanciaty i już nie modny. Na długie trasy niezastąpiony, można po nim chodzić jak po minivanie, nie przerywając jazdy. Świetne fotele, dużo miejsca, wieeeeeelki bagażnik, wszystko na swoim miejscu. Parę usterek drobiazgów, ale za to to auto ma dusze.
~Yonki11@wp.pl
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Niedoceniony model Fiata.Kupujac go zastanawialem sie nad Vento, ale teraz nie zaluje.Mam go od nowosci,silnik mocny - waga samochodu tylko 1025kg!Ogromnie duzo miejsca,bardzo wygodny,mala usterkowosc,tylko zuzycie paliwa jest ponadprzecietna.Ogolnie - samochod NIEDOCENIONY!
~jupi
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Samochód ma swoje fankluby w (www.tempra.ws.nom.br)(www.tempra-tuning.de) Dobrze wyposażone i tuningowane optycznie auta które widziałem we Włoszech (więcej akcesoriów na rynku) zwracają uwagę do dzisiaj, choć czas ich świetności już minął.
~MiG
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
w stosunku do ceny rewelacja, sporo miejsca (również na bagaż), komfort - bardzo wysoki (fotele, resorowanie, tylko klimy brakuje), fantastyczny, elastyczny, niezajeżdżalny silnik (chyba, że ktoś lubi "piłować").
~ml@konin.lm.pl
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Na koniec, nic dodac nic ujac, lubie ten samochod. A tak wogole jest organizowany I Oglonopolski Zlot Fiata Tipo/Tempra 1-3 maj SKORZECIN, ml@konin.lm.pl < daj znac jesli Cie interesuje zlot
Fiat Tempra Sedan