Oceny Fiat Tempra Sedan 2.0 i.e. 113KM 83kW 1990-1996

Fiat Tempra Sedan 2.0 i.e. 113KM 83kW 1990-1996 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Tempra Sedan 2.0 i.e. 113KM 83kW 1990-1996

~Pkr
Sedan 2.0 i.e. 113KM 83kW
Miałem wersję z alkantrą na siedzeniach, z deską digital, klimatronikiem, elektryką, szyberdachem, itp. Auto super, a że na gazie jazda była tania. Niestety trafiłem nie zadbany egzemplarz i po jakimś pół roku jazdy silnik powiedział dość, jednak gdyby nie to i problemy z korozją podłużnic może jeździł bym nim do tej pory. Teraz mam dobrze wyposażonego peugeota 307sw, ale najlepiej jeździło mi się Temprą i oczywiście moim pierwszym samochodem...
4,1
~peter
Sedan 2.0 i.e. 113KM 83kW
generalnie po przejechaniu tym autem 80 tys km moge powiedzeć że jestem bardzo zadowolony- wbrew obiegowym opiniom nie ma problemów z samochodem, poza właściwymi każdej marce wymianami elementów zawieszenia
~sasib-zly@tkdami.net
Sedan 2.0 i.e. 113KM 83kW
Za taką cenę (11000PLN-w 1998roku- okazyjnie) nie wyobrażam sobie lepszego autka. Jestem bardzo zadowolony. Lepsze zawieszenie i nie widzę nic lepszego dla rodzinnego podróżowania. Bardzo ważne-nie chodliwa u złodziei!!!
~godik@mops.uci.agh.edu.pl
Sedan 2.0 i.e. 113KM 83kW
Auto naprawde warte swych pieniędzy, przez 5 lat eksploatacji nigdy nas nie zawiodło, ma dobre osiągi (10s do 100) 205 max, przy spkojnej jezdzie mało pali, moim zdaniem super, nigdy bym nie brał mozliwosci przesiadki np na poloneza. Polecam, szczególnie 2.0 - fura jak się patrzy.
3,7
~szeryf40@interia.pl
Sedan 2.0 i.e. 113KM 83kW
Przestronny, rodzinny samochód, tanie i dostepne części, ekonomiczny.
~miś fazi
Sedan 2.0 i.e. 113KM 83kW
za tę cenę i z tym wyposażeniem i przy tym wnętrzu to nie ma o czym mówić. Samochód mimo 17 lat wygląda nowocześnie a w tej samej cenie możemy kupić poloneza albo malego fiata
~Sobek
Sedan 2.0 i.e. 113KM 83kW
super limuzyna dla 4 osób z ogromnym bagażnikiem, dynamicznym silnikiem i za nieduże pieniądze
~Piter pdpiter@bankier.pl
Sedan 2.0 i.e. 113KM 83kW
Włosi mogli by troszkę dłużej pomyśleć nad wyglądem zegarów a przede wszystkim w wersji digital. Jak jedziesz pod słońce to nic tam nie widać. A tak ogólnie to nie mam większych zastrzeżeń.
3,1
~Bolec25