Ocena kierowcy - Fiat Tempra Sedan

zonzu@poczta.onet.pl, 21 lat temu
Silnik 1.9 TD 80KM 59kW
Rok produkcji 1992
Fiat Tempra Sedan 1.9 TD 80KM 59kW 1992-1996 - Oceń swoje auto
silnik i ilość miejsca trochę rekompensują usterki i dlatego mimo wielu przeciwności nie chcę rezygnować narazie z tego samochodu ale i tak nie ma się czym szczycić
dzięki turbosprężarce jest lepiej niż przeciętnie, elastyczność znakomita, gdyby nie ta kiepska kultura to by było 5
dobrze zestopniowana i biegi wchodzą miękko i precyzyjnie
ok
w porównaniu do lanosa dużo lepsza nawet do tyłu
wszystko na swoim miejscu
szybko się nagrzewa w zimie
dla 180cm jest lepiej niż dobrze i jeszcze do tego regulacja fotela w pionie
gdy zimy to koszmar a i później powyżej 3000obr nie można spokojnie prowadzić rozmowy
bez żadnych problemów można uzyskać 5 l na trasie a i w mieście przy ostrej jeździe nie przekracza 8l
wydaje mi się że 10000zlp to ciężko jest kupić coś żeby nie trzeba było nic dokładać
zrobiłem narazie 30000 tys tym samochodem i jest tragicznie dosłownie psuje się wszystko co sie rusza: programator wycieraczek, włącznik wycieraczek (ułamał się), z powodu przecieku do wnętrza zepsuła się centralka autoalarmu, ze zględu na brak osłony na alternator już kilkakrotnie musiałem jeździć z nim do elektryka, regulator prędkości dmuchawy, od początku posiadania przeze mnie samochodu nie chodzi włącznik świateł awaryjnych
padł mechanizm róznicowy w skrzyni biegów, pękł przewód od chłodnicy i zagotowała się woda na trasie, pękł przewód hamulcowy
Fiat Tempra Sedan