Oceny Fiat Tempra Sedan 1.9 TD 80KM 59kW 1992-1996

Najnowsze oceny Fiat Tempra Sedan 1.9 TD 80KM 59kW 1992-1996

2,3
~marko
Sedan 1.9 TD 80KM 59kW
Kto chce kupić niech trzy razy się zastanowi. Silnik i skrzynia są wmiarę i sprawdzone w innych modalach. Natomiast reszta to razwiazania pod temprę i różnie z tym bywa. Zawieszenie mozna się przyzwyczaić, przełknać koszty i zawodnośc. Karoseria cała cynkowana to mit, nie wierzcie w to. Jest cynkowana tylko częściowo i w takich miejscach, że daje poczucie całości. nie jest cynkowana plyta podłogowa, a progi są w efekcie auto wygląda na zdrowe,...
~szczęśliwy właściciel tempruni
Sedan 1.9 TD 80KM 59kW
Super autko! Znane marki z tego rocznika (a nawet młodsze) już rdzewieją, a temprunia jak spod igły! Pali 6/100 i to w mieście! Nigdy nie było problemu z zapalaniem zimą! Wygodna! Bardzo dużo miejsca dla pasażerów! Mam ją od 6 lat i jestem zadowolony z tego nabytku!
~andreol@go2.pl
Sedan 1.9 TD 80KM 59kW
O dziwo bardzo żywotny Fiat. Nie boi sie zimy i mrozu. Zawsze do dyspozycji. Niektóre części absurdalnie drogie (np.zamek do drzwi). Można się z nim zżyć i traktować go jak muła do pracy. Jeden z lepszych diesli starszej generacji.
~roka412@wp.pl
Sedan 1.9 TD 80KM 59kW
kto dba ten ma niezle auto wady polskie drogi .nic wieczne nie jest dlamnie niezawodne.pracuje przy mercedesach i one tez sie psuja a te najnowsze to jest chała za takie pieniadze kooperacja zniszczyla marke najlepsze auta to japonskie napewno diesle
~moonwalker3@poczta.onet.pl
Sedan 1.9 TD 80KM 59kW
Auto znakomite. Znakomity Silnik - 1.9 TDS z intercoolerem - znakomita eleastyczność. Wieśniaki w Golfach TDI oglądają tylne światła. Zawieszenie mogłoby być lepsze ale ogólnie trafiam w drogę. Autko jest dobrze wypasione i mimo wieku 9 lat i przebiegu 165 tys. praktycznie jest bezawaryjne. Polecam Torpeda za niewielkie pieniądze.
3,8
~tempra19@yahoo.com
Sedan 1.9 TD 80KM 59kW
Fiat Tempra S.W. 1.9 tds 90KM r.92 217tys. KM z tego ja zrobilem 100tys przez 1 1/2 roku. Silnik to cacko, bezproblemowy. Skrzynia juz 150tys km wadliwa, 3 bieg nie dziala. Ladownosc 600KG!!! Idealny samochud dla rodziny. Wystarczajaco szybki 180km/h. Dobre przyspeszenie jak na diesla z 92 roku (12,2s), tani tuning silnika z 90km na 110km ok. 2300zl. Durzo malych usterek (duperelek).
~chajr@op.pl
Sedan 1.9 TD 80KM 59kW
Bardzo dobre autko, codziennie robie setki kilometrow i nie narzekam.
~moonwalker
Sedan 1.9 TD 80KM 59kW
Auto jest naprawdę cool. Duże wygodne auto, spory bagażnik. Autko dynamiczne jak torpeda i bardzo ekonomiczne. Zupełny brak korozji. i dość bogate wyposażenie - wszystko poza klima i ABS.
3,5
~airacobr@poczta.onet.pl
Sedan 1.9 TD 80KM 59kW
gdyby nie wiek i przebieg ... Zawieszenie z przodu doprowadza mnie do obłędu co coś wymienię to tłucze się coś następnego. Za to silnik bezawaryjny- byle nie zapeszyć
2,9
~zonzu@poczta.onet.pl
Sedan 1.9 TD 80KM 59kW
silnik i ilość miejsca trochę rekompensują usterki i dlatego mimo wielu przeciwności nie chcę rezygnować narazie z tego samochodu ale i tak nie ma się czym szczycić
Fiat Tempra Sedan