Oceny Fiat Tipo I 1.4 i.e. 70KM 51kW 1989-1995

Fiat Tipo I 1.4 i.e. 70KM 51kW 1989-1995 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Tipo I 1.4 i.e. 70KM 51kW 1989-1995

~KGR
Hatchback 5d 1.4 i.e. 70KM 51kW
juz pisałem... skrzynia biegów jest kontrowersyjna!!!! raz chodzi dobrze a raz haczy no i głosny jest!! Ale mimo wszystko całokształt oceniam doskonale!!!!!!! Bo to do cholery dzielna fura która mnie nigdy na poboczu nie zostawiła i zawsze "wspierała" swymi 70-cioma konikami... ale pełnej krwi włoskiej!!!;-D zima lato zawsze palił, jak trzeba byłoto z rowu inne auto wytargał, i bez pretensji znosił moje humory jak nie mając na czym...
~Generic
Hatchback 5d 1.4 i.e. 70KM 51kW
Nic ciekawego, ale po czasie zadziwiająco dobrze je oceniam. Nie zawiodło mnie, przez niejedną pole nim przejechałem, do domu zawsze wróciłem. Wszystko i wszyscy co trzeba było przewieźć się zmieściło.
2,9
~qwerty
Hatchback 5d 1.4 i.e. 70KM 51kW
Bardzo kiepski samochod. Zawsze sie martwilem czy jak wsiade i mi sie uda cudem odpalic to czy dojade do celu. Nikomu go nie polecam, chyba, ze macie worek pieniedzy i lubicie \'ladowac\' w samochod. Sama naprawa przegnitej podlogi przekracza cene zakupu. Ogromnie pali, zle sie jezdzi, bardzo topornie jak czolgiem.
4,1
~Michal91
Hatchback 5d 1.4 i.e. 70KM 51kW
Samochód ma swoje uroki i ma swoje wady - jak każde auto. Podoba mi się w nim jego wygląd zewnętrzny (bardzo ładne auto, wg mnie ma miłą dla oka sylwetkę); silnik też niczego sobie (dynamiczny, żwawy i nie spala tak dużo); poza tym jest wygodny i przestronny oraz tani w eksploatacji.
~bbs
Hatchback 5d 1.4 i.e. 70KM 51kW
Wspominam to auto cały czas (gdyż obecnie od roku już go nie posiadam) ponieważ jest to auto bardzo niezawodne i chętnie nabył bym jeszcze raz, nowszy model, gdyby tylko kontynuowali produkcję do dziś.
~adam (aszew24@poczta.onet.pl)
Hatchback 5d 1.4 i.e. 70KM 51kW
jezdzę nim od 20 lat, trochę dołozyłem ale mnie nie zawiodło nigdy. Mimo takiego przebiegu a może wyzszego(jestem 3 właścicielem) silnik nie spala oleju i pali na samym gazie okrągły rok- nawet na 25 stopniowym mrozie.

Usterki Fiat Tipo I

Fiat Tipo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~zbyszekiada28@.pl
Hatchback 5d 1.4 i.e. 70KM 51kW
ogólnie auto na początku mi się nie podobało ale teraz za żadne skarby nie zamieniła bym tego autka na żadne inne. siedzenia super wykończenie tapicerki ok przestronny
~piotr
Hatchback 5d 1.4 i.e. 70KM 51kW
dziura w gazie powoduje dyskomfort jazdy, szczególnie przy włączaniu się do ruchu. często gaśnie, nie można mu ufać!!!
~Tadeiro
Hatchback 5d 1.4 i.e. 70KM 51kW
jest bardzo dobrym samochodem do nauki jazdy, jego wartość nie jest zbyt duża i nie będzie szkoda jak się go uszkodzi
1,2
~SRIPO