Lista ocen Fiat Tipo I 1.4 i.e. 70KM 51kW 1989-1995 (12) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KGR
Hatchback 5d 1.4 i.e. 70KM 51kW
TRAGEDIA ale tylko czasami!!!!!!!;-P Po pierwsze haczy dwójka ale nie zawsze,jezeli bieg z 1 na 2 zmienie szybciej to wskakuje idealnie. W takich sytuacjach wymiana oleju pomaga w 80% przypadków.Ale tylko Tutella albo Hipol 80W90- syntetyk.Ale jesli auto ma przejechane powyzej 200 tys to nie zalecam bo syntetyk moze rozszczelnic skrzynie.Po drugie Drązek ma luz jak ch....!!!. Wiadomo moze to nie dotyczy wszystkich modeli ale pewnie co czwarte...
~bbs
Hatchback 5d 1.4 i.e. 70KM 51kW
Jeśli chodzi o skrzynię biegów, to miałem jakąś usportowioną, co prawda trzeba było się nauczyć jak jeździć, żeby nie szarpać przy zmianie biegów, ale jak się to opanowało, to sportowa jazda tym autem dawała mnóstwo radości
~młody podporucznik
Hatchback 5d 1.4 i.e. 70KM 51kW
biegi wchodzą lekko, zastrzeżenia mogę mieć do wstecznego czasem nie wejdzie za pierwszym razem, TTTM (ten typ tak ma) czasami dwójka delikatnie przyhaczy tzn. wejdzie na dwa razy, ale nie przez zgrzyt.
~zbyszekiada28@.pl
Hatchback 5d 1.4 i.e. 70KM 51kW
co do skrzyni biegów to ze wstecznym mam problemy od czasu do czasu a po za tym jest ok biegi wchodzą nawet lekko
~Generic
Hatchback 5d 1.4 i.e. 70KM 51kW
Skrzynia całkiem w porządku. Pewne wybieranie biegów. Nie sprawiała żadnych problemów.
~Michal91
Hatchback 5d 1.4 i.e. 70KM 51kW
Po prostu dobrze, czasem nie chce 'wskoczyć' wsteczny (niekiedy też jedynka), poza tym w porządku.
~qwerty
Hatchback 5d 1.4 i.e. 70KM 51kW
Skrzynia dosc dobra. Biegi wchodza poprawnie, lecz cala skrzynia jest toporna.
~ANDRZEJ
TRZEBA DBAC TYLKO O OLEJ A NIE BĘDZIE PROBLEMÓW
~tito
Hatchback 5d 1.4 i.e. 70KM 51kW
czasem troche przyhaczy (szczegulnie wsteczny)

Usterki Fiat Tipo I

Fiat Tipo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu