Lista ocen Fiat Tipo II Station Wagon (29) - Ergonomia

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mercfan
Station Wagon 1.4 T-Jet LPG 120KM 88kW
Zaskakująco wygodny nawet w długiej trasie. Regulacja fotela kierowcy umożliwia dopasowanie do każdego i niskich i bardzo wysokich. Kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach. Pierwsze wrażenie na fotelu kierowcy to zaskoczenie nadmiarem luzu od strony drzwi! Jestem średniego wzrostu ale chodzę w wadze ciężkiej więc gdzie nie wlezę to mi ciasno a tu proszę, żeby oprzeć łokieć na drzwiach to mam za daleko i wtedy ciężko wygodnie trzymać...
~Ten_Przem
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Tu ciężko jest się do czegoś przyczepić. Fotele są bardzo wygodne, łatwo zająć wygodną pozycję za kierownicą. Obsługa 7-calowego ekranu multimedialnego jest bezproblemowa. Bardzo przypadły mi do gustu przełączniki pod kierownicą pozwalająca na zmianę stacji/słuchanej piosenki oraz regulację głośności. Bardzo praktycznie przemyślany jest bagażnik. Znajdziemy w nim sporo schowków, spokojnie schowamy roletę pod podłogą. Na bokach pomyślano o...
~Arek
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Kierownica regulowana w 2 płaszczyznach i wszystkie regulacje w fotelu kierowcy pozwalają bez problemu zająć wygodną pozycję za kierownicą. Fotele wygodne, z dobrym trzymaniem bocznym, lekko twarde. Z opinii pasażerów - kanapa również bardzo wygodna - bez problemu można pokonać dłuższą trasę bez konieczności stawania na "rozprostowanie nóg"
~Paweł 34 lata
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Tylko jeden minus. Sterowanie elektrycznych szyb od strony kierowcy przesunięte jest do przodu o jakieś 2cm. Skutek tego jest taki że często zamiast lewej przedniej szyby otworzymy tylnią. W brew pierwszemu wrażeniu kuliste berło lewarka skrzyni biegów daję radę i po paru kilometrach okazuję się całkiem przyjemne.
~Kammmor
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Jeden z najbardziej pakownych modeli w swojej klasie. Dobrze zagospodarowane wnętrze, nikt z pasażerów nie narzekał na ciasnotę. Dla rodziny z dwójką dzieci ideał. Siedzenia można złożyć na płasko przez co powstaje naprawdę konkretna przestrzeń bagażowa. Plus za podwójną podłogę w bagażniku.
~Kuba
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Jestem kontent, ale mogłem dopłacić do regulacji odcinka lędźwiowego w fotelu. Ogólnie jest bardzo przyjemnie, wyświetlacze czytelne mam bluetooth i polecam każdemu żeby dopłacić. Mało opcji sterowania radiem z kierownicy, ale i tak jest ok. Radio mam bez bajerów - zwykły wyświetlacz.
~adam_bednarczyk
Station Wagon 1.4 T-Jet LPG 120KM 88kW
Wszystkie przyciski do obsługi systemów pokładowych i multimedialnych bardzo intuicyjnie rozmieszczone. Obsługa multimediów w kierownicy jak dla mnie bezbłędna. Jedyny minus jak dla mnie osobiście to "trudna" do znalezienia optymalna pozycja za kierownicą, ale to też pewnie kwestia przyzwyczajenia.
~blu99
Station Wagon 1.4 T-Jet 120KM 88kW
Wszystko pod ręką. Intuicyjnie do niczego nie można się czepiać. No może więcej podręcznych schowków. Nieco za szeroki lub źle wyprofilowany tunel środkowy, mimo dużego zakresu regulacji foteli i kierownicy trudno znaleźć dobre miejsce na nogę od strony tunelu.
~horilka
Station Wagon 1.4 T-Jet 120KM 88kW
Ten samochód jest w sumie nudny, wszystko jest w porządku, denerwuje mnie roleta bagażnika, wypada z szyny, przydałoby się usb dla pasażerów np. koło podłokietnika. Trochę opornie działa "tablet", ale do przyzwyczajenia.
~SK
Station Wagon 1.4 T-Jet 120KM 88kW
bardzo dobry dostęp do wszystkich funkcji, ładne podświetlenie, raczej pokrętła niż przyciski co jest wg plusem, świetny system multimedialny, sterowanie głosem, bardzo dobre mapy tomtom, android auto też działa ok,
Fiat Tipo II Station Wagon