Lista ocen Fiat Tipo II Station Wagon (31) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ten_Przem
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Owszem, znajdziemy w segmencie C bardziej obszerne kompakty. Są też modele wyraźnie ciaśniejsze. Tyle, że Tipo nie ma absolutnie żadnej realnej konkurencji, jeśli spojrzymy na stosunek ceny zakupu do oferowanych walorów użytkowych. Zwyczajnie nikt nie oferuje tak dużego samochodu za taką cenę.
~adam_bednarczyk
Station Wagon 1.4 T-Jet LPG 120KM 88kW
Z mojego punktu widzenia miejsca dla czterech dorosłych osób na pokładzie pod dostatkiem. Po ustawieniu fotela kierowcy pod siebie (mam 179cm wzrostu) za kierowcą panuje luz. Drzwi otwierają się szeroko, dość wygodnie jest usadowić dziecko w foteliku na tylnej kanapie (w porównaniu z poprzednim autem)
~SK
Station Wagon 1.4 T-Jet 120KM 88kW
dużo miejsca z przodu i z tyłu, obszerny bagażnik, jest wrażenie że siedzi się dosyć wysoko a z tyłu jeszcze trochę wyżej, tylne siedzenia można złożyć na płasko, podwójna podłoga bagażnika
~FELIX WAWA
Station Wagon 1.4 T-Jet LPG 120KM 88kW
Dość duży w srodku miałem passata b5fl z 2001 r i dla pasaźerów było mało miejsca za kierowcą a w tipku spokojnie się mieszczą za mna dorośli ludzi e i mogą sobie jeszcze plecak na podłodze postawić
~horilka
Station Wagon 1.4 T-Jet 120KM 88kW
Samochód jest wygodny, dobrze zorganizowany bagażnik. Dach dość wąski nie wejdzie większy box i rower. Z tyłu dużo miejsca, fotele wygodniejsze niż w Hyundai, Opel może lepszy.
~Adrian
Station Wagon 1.4 T-Jet 120KM 88kW
Miejsca jest wystarczająco zarówno z przodu jak i z tylu. Bagażnik w kombi może nie zachwyca,ale dla 4 osobowej rodziny w zupełności wystarczy.
~Damian89
Station Wagon 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Jako kierowca nie mam prawa narzekać - miejsca pod dostatkiem. Dotychczas jeździłem maksymalnie w 3 osoby i pasażerowie byli bardzo zadowoleni z podróży.
~felixwawa
Station Wagon 1.4 T-Jet LPG 120KM 88kW
Dla czterech osób wygodny samochód , z 5 osobami to na dłuższej trasie podobno tyłek boli na środkowym miejscu tylnej kanapy)
~Chipo
Station Wagon 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Nie należę ani do niskich facetów, ani do cherlawych :D a mimo to czuję się bardzo wygodnie w środku, pasażerowie również .
~Kammor
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Mam 185 cm. Potrafię usiąść "sam za sobą" na tylnej kanapie za siedzeniem kierowcy i mam jeszcze miejsce na kolana.
Fiat Tipo II Station Wagon