Lista ocen Fiat Ulysse I (18) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarecki
Van 1.9 TD 90KM 66kW
Po prostu mały autobus. Podoba mi się to, że można swobodnie przejść między fotelem kierowcy i pasażera do tyłu auta. Nawet w trzecim rzędzie (mam wersję 7-osobową) jest wygodnie. Po wymontowaniu dwóch foteli trzeciego rzędu olbrzymi bagażnik, a po zdemontowaniu drugiego rzędu - dostawczak. Bardzo wygodne rozsuwane tyle boczne drzwi.
~husky
Van 2.0 JTD 109KM 80kW
Tu znowu ocena 6 ! Fotele kierowcy i pasażera obracane o 180 st., wszystkie fotele składane i demontowalne w ciągu 5 sekund ! 7 miejsc, szerokie wnętrze, dobrze wygłuszone, ładnie wykończone delikatnymi welurami (a nie czarną pogrzebową szmatą jak w faszystowskich pomiotach typu Sharan) - ogólnie celująco
~andreejj@wp.pl
Van 1.9 TD 90KM 66kW
znakomicie wygospodarowana przestrzen i duza mozliwosc jej aranzacji.5 osob podrozuje bardzo komfortowo,kazdy ma mozliwosc regulacji oparcie.Z przodu miejsca az za duzo bo nie moge mojej partnerki trzymac za udo tak daleko siedzi ode mnie
~[Adam
Van 2.0 132KM 97kW
Pod tym wzgledem jest super.Dzieciom sie strasznie podoba,ze mozna \"chodzic\" po aucie.Mi sprawia klopot nadkole pod lewa noga i zbyt ciasno zbite pedaly gazu i hamulca-hacze o drugi ,naciskajac pierwszy.
~Duch Dziadka
Van 2.0 JTD 109KM 80kW
...duzo i wygodnie...bardzo dobre trzymanie na boki na fotelach...jedyny mankament to tylko fakt ze wysocy pasazerowie moga nie podrozowac zbyt wygodnie poniewaz fotele z tylu sa zbyt blisko podlogi...
~Ulysse-fun
Van 2.1 TD 109KM 80kW
To jest w tym samochodzie świetne i dlatego nie zamieniłem go na inny samochód (dwuletni lub młodszy) bo nie są tak dobrze zaprojektowane jak ten
~Wojciech
Van 2.1 TD 109KM 80kW
No tu to chyba nie ma wątpliwosci zadnych jaka dac ocene. Stojac na swiatlach mozemy sie przejsc do bagażnika nie wychodząc z auta:)
~Ulyssezg
Van 1.9 TD 90KM 66kW
Nic dodać nic ująć jest idealnie. Dzieciaki nie gryzą się o miejsce i żona też siedzi wystarczająco daleko.
~adi1k@vp.pl
Van 1.9 TD 90KM 66kW
Tak dużej przestrzeni jeszcze nie miałem w samochodzie osobowym.To trzeba samemu sprawdzić, Nie pożałujecie.
Dziennik kosztów dla Fiat Ulysse I
10,4
~Bla_ZeY
Van 2.0 JTD 109KM 80kW
spełnia moje wszystkie oczekiwania. trzeci rząd siedzeń nie jest bardzo przestronny ale da sie wysiedzieć.