Oceny Fiat Ulysse II 2.2 16V JTD 128KM 94kW 2002-2010

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Fiat Ulysse II 2.2 16V JTD 128KM 94kW 2002-2010

~użytkownik
Van 2.2 16V JTD 128KM 94kW
Wg mnie świetny sotosunek jakości do ceny...Nigdy nie sądziłem, że będe jeżdził fiatem, a tu niespodzianka. Szukałem auta rodzinnego dla 6 osób i uważam, że to strzał w 10... Polecam wszystkim. Wcześniej jeżdziłem dużymi kombiakami wydawać by się mogło że marek lepiej pozycjonowanych od fiata ale muszę przyznać, że po kilku długich trasach vanem jest to inna jakość. A przy tym uprzedzenia do marki poszły w odstawkę. Naprawdę dobre auto.
~Sebastian K
Van 2.2 16V JTD 128KM 94kW
Jestem z niego bardzo zadowolony. Jak na 2 lata użytkowania. Znajomi, którzy mieli okazję się nim przejechać, też są mile zaskoczeni. Fiat zbudował tego Vana wspólnie z Peugeotem, Citroenem, Lancią. Naprawdę polecam to autko bo jest tanie i warte tych pieniędzy.
~maruch
Van 2.2 16V JTD 128KM 94kW
Wspaniale i niesamowicie wygodny samochod. Komfort prowadzenia auta jak w samochodzie osobowym klasy sredniej, . Bardzo przyjazny do dalekich podrozy z wieloosobowa rodzina - przestrzen i funkcjonalnosc.Ten samochod nie meczy pasazerow dluzszym przejazdem.Bardzo dobry - mocny i elastyczny silnik wysokoprezny. Uwzgledniajac mase wraz z pasazerami 2,2 tony zuzycie 8,4 dm3 ON/100 km jest moim zdaniem rewelacyjne
2,7
~Mariusz.
Van 2.2 16V JTD 128KM 94kW
zupelnie nie rozumiem dlaczego ten samochod zalicany jest do minivanow (mini tytaj znaczy mniejszy od duzego regularnego vana a nie ogolnie mini!) powinien byc zaliczany do zwyklych samochodow osobowych.
~bolek
Van 2.2 16V JTD 128KM 94kW
doskonały samochód do długiej jazdy nawet w 8 osób. trzyma sie drogi, w mieście nie ma problemów z przyśpieszaniem mimo ze ciężkie autko
~Pemo
Van 2.2 16V JTD 128KM 94kW
Bardzo dobre auto dla rodziny. Jestem super zadowolony.

Usterki Fiat Ulysse II

Fiat Ulysse II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Najnowsze usterki
Chałas
Chalas
K
~Florek
Van 2.2 16V JTD 128KM 94kW
Duży i przestronny Van. Dobry sil;nik i wyposażenie, pięć gwiazdek euro ncap
4,1
~Jurek
Van 2.2 16V JTD 128KM 94kW
Może być mam też mayśkę 2,4 jtd o wadze 1430 kg średnie spalanie 6,3 ale to jest pocisk. Ula jest mułowata (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
4,1
~qrt1
~siwy
Van 2.2 16V JTD 128KM 94kW
naprawdę dużo miejsca ale przy komplecie pasażerów na bagaż niezbyt dużo ale ujdzie (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)