Lista ocen Fiat Ulysse II (34) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek
Van 2.0 16V JTD 109KM 80kW
auto sprowadziłęm z2 lata temu z przebiegiem 136 000 km...poprzedni właściciel nie bardzo chyba dbał o auto...wymagało wówczas wymiany świec żarowych i linki hamulca ręcznego. w trakcie mojej eksploatacji miałem kilka niespoodzianek: urwał się pasek klinowy, którego poprzedni właściciel chyba na czas nie wymienił, zalało mi też podczas deszczu skrzynkę z bezpiecznikami z powodu niedomknięcia przeze mnie pokrywy z bespiecznikami pod maską...
~Paweł
Van 2.0 16V 136KM 100kW
Słabe plastiki - pękają. Słaba elektryka i dość skomplikowana - elektryk musi być naprawdę cyknięty, bo zlokalizować usterkę przy 2 komputerach pokładowych nie jest wcale tak łatwo, jak w serwisie mówią. Matowiejące przednie lampy - trzeba co pół roku czyścić, inaczej guzik widać na drodze. Zaczepy mocujące osłonę wewnętrzną na drzwi słabe.
~pbserwis@op.pl
Van 2.0 16V JTD 109KM 80kW
zamek tylnej klapy AWARIA elektryczny zamek jest awaryjny dlatego był na stanie w serwisie cena ok. 160 zł /można wytrzymać/ listwy boczne na drzwiach bardzo kiepskie mocowanie odpadła jedna przy wizycie w myjni
~użytkownik
Van 2.2 16V JTD 128KM 94kW
denerwują jedynie drobne rzeczy, typu urwana linka od otwierania maski silnika, wypadająca linka od podciągu wstecznego biegu...generalnie drobiazgi do szybkiej naprawy.
~bpserwis@op.pl
Van 2.0 16V JTD 109KM 80kW
OJ.......... JAK NA NOWE AUTO TO TROCHę ZA WIELE Elektryczny zamek tylnej klapy, termometr zewn. otwierający schowek w konsoli centr.Wyjmowanie siedzeń to KOSZMAR.
~siwy
Van 2.2 16V JTD 128KM 94kW
lusterka elektryczne nie chcą się złożyć po zamknięciu auta za pomocą klucza na serwisie nie dali rady można jednak je zamknąć za pomocą przycisku na drzwiach
~maruch
Van 2.2 16V JTD 128KM 94kW
Czasami deneruja drobiazgi, ale jest to moim zdaniem efekt przekombinowania niektorych rozwiazan technicznych przez frncuskich inzynierow
~dudek
Van 2.2 16V JTD 128KM 94kW
ani razu nie musialem jechac z nim do mechanika a ze swojim starym autem czyli fordem galaxy rok 2001 tysiace razy jezdzilem do mechanika
~Aras
Van 2.0 16V JTD 109KM 80kW
Fiatem Ulysse jeżdżę niecałe 5 m-cy nie wiem czym mnie zaskoczy ale na razie wydaje sie byc dobrym,niezawodnym autem
~Sebastian K
Van 2.2 16V JTD 128KM 94kW
Moje usterki: żarówki - często siadają rozrusznik - wymieniony po 90tys tarcze, klocki - normalna eksploatacja