Lista ocen Fiat Ulysse II (23) - Ergonomia

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maruch
Van 2.2 16V JTD 128KM 94kW
Niezwylke ergonomiczne miejsce pracy kierowcy - rozmieszczenie wskaznikow, przyciskow idealne. Swietnie zlokalizowana galka drazka zmiany biegow. Bardzo dobre umieszczenie i kat osadzenia kolumny kierownicy.Swietnym pomyslem sa przesuwane drzwi tylne - latwy dostep do tylnych foteli oraz brak ryzyka uszkodzenia karoserii parkujacych na sasiadujacych miejscach postojowych aut.
~Paweł
Van 2.0 16V 136KM 100kW
Nie mam uwag. Auto jest ustawne, duże kieszenie boczne w drzwiach, przy tylnym rzędzie siedzeń (trzecim) dodatkowe uchwyty na butelki, kieszeń na podróżne pierdoły. Siedzenia można poskładać i mamy całkiem fajny stolik z uchwytami na kubki.
~Sebastian K
Van 2.2 16V JTD 128KM 94kW
Po prostu dobrze wykonany van rodzinny. Mimo, że niby Fiat ja jestem bardzo zadowolony. Poprzednio miałem Audi A4 Avant 2001. Mając te dwa samochody do wyboru, wybiorę Fiata Ulysse.
~Roman
Van 2.0 16V JTD 109KM 80kW
Pedał gazu za bardzo schowany i powoduje przy dłuższej jeździe ucisk nogi. Trudno znaleźć odpowiednie położenie fotela kierowcy, a fotele pasażerskie są za nisko.
~wnd
Van 2.0 16V 136KM 100kW
Logiczne zgrupowanie przyciskow. Dzwignia biegow pod reka. Zegary na srodku ale latwo sie do tego przyzwyczaic. Wentylacja prosta w obsludze.
~Marek
Van 2.0 16V JTD 109KM 80kW
świetna...wszystko pod ręką.. skrzynia biegów rewelacyjnie umiejscowiona...wszędzie pełno praktycznych schowków
~jan-ek
Van 2.0 16V 136KM 100kW
Hamulec ręczny powinien być po prawej stronie. Jest po lewej, trzeba uważać przy wysiadaniu.
~Mirek
Van 2.0 16V 136KM 100kW
jedno małe zastrzeżenie- sterowanie radiem mogłoby być wygodniejsze
~jan-ek.
Van 2.0 16V 136KM 100kW
Ręczny z lewej już mi nie przeszkadza.
~użytkownik
Van 2.2 16V JTD 128KM 94kW
ok, lodówka pod gałką zmiany biegów bardzo pożyteczna.